“Poprawnie.”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pod Kasztanami
Nr 63 wśród 133 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem lokal z dziewczyną. W środku ładnie i przytulnie. Zamówiliśmy sobie tatara wołowego. Miałem wrażenie że był rozmrażany, ale w smaku dobry. Jedyne co to chyba kelnerka ma ciężką pracę bo była tylko jedna na całą salę plus do tego jeszcze chyba zmywak. Było to poza sezonem letnim.

Dziękujemy, gacy1910

Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

W letni dzień wręcz idealne miejsce pełne cienia w pod parasolowym ogródku - w dodatku w centrum miasta. Obsługa faktycznie dziwna - pojawia się i zjawia w sobie znanych momentach i trasach, po przyjęciu zamówienia praktycznie nieuchwytna - ale ogólnie miła. Zamówiony rumsztyk z indyka z ryżem i sałatkami poprawny - choć ja osobiście miałem zastrzeżenia co do zapachu mięska, ale może to wina jakieś przyprawy - bo nikt nie odchorował. Ceny średnie. Mały wybór piw.

Dziękujemy, ROBERT D
Zrecenzowano 26 lipca 2017

Dobre miejsce na spotkanie dla kilku osób. Mało ciekawa karta. Ogólnie ok, ale na szybką kawę. Na plus jest miła obsługa.

Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 12 lipca 2017

Byliśmy tam całkiem przypadkowo i spróbowaliśmy pizzy, była świetna z pieca opalanego chyba drzewem, w gorący dzień w ogródku za restauracją, urokliwe miejsce, posiada swój klimat.

Dziękujemy, Biznes-Polska
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Niedzielne popołudnie, ogródek wypełniony mniej - więcej w jednej trzeciej, snują się cztery kelnerki. Czasem wyskakują na lody do pobliskiej budki. Gośćmi - niezainteresowane. Oczekiwanie na 3 proste i szybkie dania - ponad godzina, dwa zapytania - ile jeszcze.
Najgorsza carbonara, jaką w życiu jadłem. Jedyny smak - dojmujący kwas, który zabił boczek, jajko i przyprawy (jeśli jakieś w ogóle były). Opiekane ziemniaki i frytki słodko-gorzkie, przedziwne, odpychające, chyba z bardzo kiepskiej mrożonki. Stek wołowy - pozbawiony przypraw, smakował jakby był zamrożony ze dwa lata temu. Nuggetsy też kiepsko przyprawione, ale młodemu nawet jakoś smakowały. Pierwszy raz w życiu miałem wrażenie, że należałoby dania zwrócić i po prostu wyjść.
Po pysznym placku z grzybami w nowym menu nie ma śladu. Dawnego kucharza - też chyba już nie ma.
Po niedzielnym "obiedzie" wyszliśmy głodni i zniesmaczeni.

Dziękujemy, szymonm625

Pod Kasztanami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pod Kasztanami? Podziel się wrażeniami!