“Duży plus za wystrój”
Teatralna Restauracja — recenzja

Teatralna Restauracja
Get food delivered
Nr 15 wśród 132 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Początki Teatralnej to lata 60-te. Wówczas kawiarnia, dziś restauracja. Kawa, Radomianka, pianino – symbole przeszłości towarzyszą nam pomimo upływu 50 lat. Cztery sale, dwie antresole, przestronny kącik dziecięcy, ogródek letni….. Postaraliśmy się aby każdy znalazł u nas „swoje” miejsce. Każda sala to odrębny charakter i styl. Klimat orientalny, klasyczny a może industrialny? Wybór należy do Ciebie. Dziś siedząc na kanapie czujesz ciepło kominka, jutro chłód betonowej ściany i chropowatość drewnianego stołu pod palcami. Galeria sław odwiedzających restaurację zapowiada metafizyczną przygodę. Surowe cegły, metal, drewno, poduchy, pokrowce, wzory….. elementy łączą się jak w kalejdoskopie pozostawiając niezapomniany obraz.
Zrecenzowano 4 września 2019

Gdyby była nota dobry dałambym właśnie taką ocenę. Chyba najlepszy wystrój z radomskich lokali, jedzenie gdy ktoś bywał za dawnych czasów to wie że było lepsze. Stąd ciągle mam niedosyt bo podanie ok smak też ale gdy zamawiasz różne dania i widzisz na talerzu tą samą sałatkę to chyba ktoś poszedł na łatwiznę. Lokal jest przestronny fajna architektura ale kacik dla dzieci o zgrozo ..już dawno powinni się pozbyć tych starych maskotek. Najsłabiej jednak z obsługą kelnerska która pomimo wolnych stolików bardzo wolno realizowała zamówienia. Reasumując lokal utrzymuje się dzięki starej renomie, wyglądowi i sensownych cenach.

Dziękujemy, Aleksandraaa_N

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze.. miła dla ucha muzyka.. kelnerzy bardzo uprzejmi i mili.. jedzenie pierwsza klasa.. pizza capriciosa The best in Radom :) restaurację odwiedzam dość często.. polecam tiramisu.. makaron z kurkami oraz lemoniadę arbuzową. Z całego serca polecam :)

Dziękujemy, martina8419
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Restauracja bardzo klimatyczna z przemiła obsługa. Idealna muzyka. Jedzenie wspaniałe. Oklaski dla szefa kuchni. Wołowe Carpaccio... sałatka z kurkami... wspaniała pizza... soczysty łosoś. Naprawdę godne polecenia. Aperol Spritz wg klasycznej receptury nigdy nie zawiedzie...przy najbliższej wizycie w Radomiu z pewnością wrócę

Dziękujemy, anna s
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kupa. Oszukane piwo. IPA i apa... Nawet na takiej maliznie kogoś kto się na tym dobrze zna... Przykre zwłaszcza że lokal raczej uczęszczany... I szkoda że się psuje...

Dziękujemy, Bolec S
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wysoka jakość obsługi.
Duży wybór dań. Fajny lokal na wyjście ze znajomymi.
Dobra pizza i makarony..

Dziękujemy, PODROZNIK011

Teatralna Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Teatralna Restauracja? Podziel się wrażeniami!