“Przerwa na ciacho”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Lesny Dwor
Miejsce nr 1 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 19 października 2017

Jak głosi reklama w okolicy, warto zatrzymać się na coś słodkiego w Leśnym Dworze. W połowie swojej drog,i usianej gęsto robotami drogowymi (jesień pora wykopków), zrobiłam więc sobie przerwę na dyniowe brownie. Żałuję, że byłam już po kawie, bo byłaby do tego świetna, ale i tak wyjechałam z nowymi siłami na dalszą część drogi.

• Data pobytu: październiku 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, iwa500

Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zarówno My jak i nasi goście są zachwyceni obsługą oraz atmosferą jaka panowała podczas wesela i poprawin. Szefostwu składamy jeszcze raz największe wyrazy wdzięczności gdyż dopilnowali każdego detalu dzięki czemu mieliśmy najpiękniejsze wesele na świecie. Wracamy z gośćmi na chrzciny :-) serdecznie pozdrawiamy ;-)

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 14 czerwca 2017

Byliśmy z pobytu bardzo zadowoleni, jednak rozczarowało nas nocne zachowanie personelu. W nocy z piątku (09.06/10.06) na sobotę odbywało się bardzo głośne sprzątanie hotelu-odkurzanie, stukanie, jak również śmiechy i ogólny hałas. Rozumiem, że musiało się to odbyć, jednak do 2 w nocy taki hałas nie był przyjemny. Do innych aspektów nie mam zastrzeżeń, wszystko było na bardzo dobrym poziomie.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, annawojna0811
Zrecenzowano 21 maja 2017

Pokoje, obsługa ok, jednak dużym minusem są sniadania... od 7-9:30 ale idąć na sniadanie przed 9 nie ma co liczyć juz w sumie na swiezy chleb, gorącą kiełbase, twaróg czy inne rzeczy, stoją tylko puste tace, po upomnieniu doniesiono pomidora i 2 jajka... dobrze ze jajecznice robią na życzenie bo inaczej tylko kawa i jogurt...

• Data pobytu: maju 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, RybnaKraina
Zrecenzowano 19 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewaliśmy się, że znajdziemy taki przyjemny czyściutki hotelik w okolicach Radomia. Duży pokój, zadbane sprzęty, pachnąca biała pościel i ręczniki. Markowe kosmetyki w łazience. Może wystrój nie do końca odpowiada naszym gustom, ale zdecydowanie wszystko miło nas zaskoczyło. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Śniadania - nie za duży wybór, ale wszystko co potrzeba, smaczne i świeże. Hotel przyjazny zwierzętom. Zdecydowanie polecam!!!

Data pobytu: listopadzie 2016
Dziękujemy, Bella_Kama
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Radom — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1,3 km
Hotel E7
Nr 8 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 3
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Lesny Dwor? Podziel się wrażeniami!

Lesny Dwor — dodatkowe informacje

Adres: ul. Juliusza Slowackiego 84 | Skaryszew k. Radomia, Radom 26-604, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zakres cen: 154 zł–168 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Lesny Dwor 3*
Liczba pokoi: 18
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Lesny Dwor. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?