Zrecenzowano: 2 listopada 2016

Bardzo ładne miejsce. Czyściutkie pokoje i otoczenie plus wyśmienite jedzenie i fajny duży plac zabaw dla dzieci, które miały sporo frajdy.
Atrakcyjne ceny za nocleg ze śniadaniem.
Chętnie przyjedziemy ponownie !!!

• Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, pawelb20162016
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2016

Lokalizacja zajazdu jest całkiem niezła, na drodze wyjazdowej z Radomia. Łatwo trafić. Pokoje standardowe jak na ***. Łóżka bardzo wygodne, materace super. Łazienka standardowa. To co mnie urzekło, to wystrój recepcji i przemiła obsługa. Panie na serio się przykładają do pracy, jest bardzo czysto i uprzejmie. Restauracja na medal - czysto, miło, bardzo szybko. Muszę tu zaznaczyć, że zjadłem w tej restauracji jeden z najlepszych steków jakie mi się zdarzyło jeść w życiu "stek po naszemu". Wysmażony idealnie, soczysty, gruby kawał mięsa. Drinki robione przy kliencie (to chyba standard) - zadowalające. Na nocnej zmianie w recepcji przemiły pan, z którym wychodziłem na papierosa i miło konwersowałem. Zdecydowanie tam wrócę, jeśli będę potrzebował noclegu w okolicy.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano: 29 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tylko restaurację, ale i hotel- sam hol robił dobre wrażenie. Czysto i przyjemnie. Dużo nowoczesnych rozwiązań na każdym kroku.
Otoczenie bardzo zadbane.

W restauracji bardzo smaczne jedzenie. Lepsze niż w całym Sandomierzu (który odwiedziliśmy).

Jedyne co mi przeszkadzało, to wystrój restauracji, a konkretnie fioletowe światło wydobywające się spod sztukaterii w suficie. Gdyby nie to światło to wystrój byłby uroczy- elegancko i z ciekawą kolorystyką. Ale to światło, jeszcze w środku słonecznego dnia było po prostu straszne. Zupełnie jak w czasie wesela. Bardzo męczyło.

Może nie zawsze jest włączone.
Polecam w każdym razie ze względu na smaczną kuchnię!!

Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kasia G
Zrecenzowano: 22 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Mój nr 1 na nocleg,obiad i kolację w czasie biznesowego pobytu w Radomiu. Nieskazitelna czystość,sympatyczna obsługa. Ogromnym walorem bardzo dobra restauracja.Szczególnie polecam dania z karty sezonowej ( zupa z kurek ) oraz lody z buraka (!) Pyszne !

Data pobytu: lipiec 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Ziby
Zrecenzowano: 13 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel ten to dobra alternatywa dla osób szukających noclegu w okolicach Radomia. Za rozsądną cenę można przenocować w miłych okolicznościach przyrody, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko Radomia. Z mankamentów- nie mogłam zjeść śniadania gdy wymeldowałam się przed otwarciem hotelowej restauracji. Zamówiony był box śniadaniowy, ale zapomniano go przygotować.

Data pobytu: lipiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Glineczka78