“Bardzo dobry stosunek ceny do jakości ”
Lesny Dwor — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Lesny Dwor
Miejsce nr 1 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 19 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewaliśmy się, że znajdziemy taki przyjemny czyściutki hotelik w okolicach Radomia. Duży pokój, zadbane sprzęty, pachnąca biała pościel i ręczniki. Markowe kosmetyki w łazience. Może wystrój nie do końca odpowiada naszym gustom, ale zdecydowanie wszystko miło nas zaskoczyło. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Śniadania - nie za duży wybór, ale wszystko co potrzeba, smaczne i świeże. Hotel przyjazny zwierzętom. Zdecydowanie polecam!!!

Data pobytu: listopadzie 2016
Dziękujemy, Bella_Kama

Zrecenzowano 2 listopada 2016

Bardzo ładne miejsce. Czyściutkie pokoje i otoczenie plus wyśmienite jedzenie i fajny duży plac zabaw dla dzieci, które miały sporo frajdy.
Atrakcyjne ceny za nocleg ze śniadaniem.
Chętnie przyjedziemy ponownie !!!

• Data pobytu: październiku 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, pawelb20162016
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016

Lokalizacja zajazdu jest całkiem niezła, na drodze wyjazdowej z Radomia. Łatwo trafić. Pokoje standardowe jak na ***. Łóżka bardzo wygodne, materace super. Łazienka standardowa. To co mnie urzekło, to wystrój recepcji i przemiła obsługa. Panie na serio się przykładają do pracy, jest bardzo czysto i uprzejmie. Restauracja na medal - czysto, miło, bardzo szybko. Muszę tu zaznaczyć, że zjadłem w tej restauracji jeden z najlepszych steków jakie mi się zdarzyło jeść w życiu "stek po naszemu". Wysmażony idealnie, soczysty, gruby kawał mięsa. Drinki robione przy kliencie (to chyba standard) - zadowalające. Na nocnej zmianie w recepcji przemiły pan, z którym wychodziłem na papierosa i miło konwersowałem. Zdecydowanie tam wrócę, jeśli będę potrzebował noclegu w okolicy.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano 29 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tylko restaurację, ale i hotel- sam hol robił dobre wrażenie. Czysto i przyjemnie. Dużo nowoczesnych rozwiązań na każdym kroku.
Otoczenie bardzo zadbane.

W restauracji bardzo smaczne jedzenie. Lepsze niż w całym Sandomierzu (który odwiedziliśmy).

Jedyne co mi przeszkadzało, to wystrój restauracji, a konkretnie fioletowe światło wydobywające się spod sztukaterii w suficie. Gdyby nie to światło to wystrój byłby uroczy- elegancko i z ciekawą kolorystyką. Ale to światło, jeszcze w środku słonecznego dnia było po prostu straszne. Zupełnie jak w czasie wesela. Bardzo męczyło.

Może nie zawsze jest włączone.
Polecam w każdym razie ze względu na smaczną kuchnię!!

Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kasia G
Zrecenzowano 22 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Mój nr 1 na nocleg,obiad i kolację w czasie biznesowego pobytu w Radomiu. Nieskazitelna czystość,sympatyczna obsługa. Ogromnym walorem bardzo dobra restauracja.Szczególnie polecam dania z karty sezonowej ( zupa z kurek ) oraz lody z buraka (!) Pyszne !

Data pobytu: lipcu 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Ziby
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Radom — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1,3 km
Hotel E7
Nr 8 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 3
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Lesny Dwor? Podziel się wrażeniami!

Lesny Dwor — dodatkowe informacje

Adres: ul. Juliusza Slowackiego 84 | Skaryszew k. Radomia, Radom 26-604, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zakres cen: 154 zł–171 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Lesny Dwor 3*
Liczba pokoi: 18
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Lesny Dwor. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?