Zrecenzowano: 28 lipca 2014

Świetna kuchnia! Rewelacyjne przystawki z przepysznym pasztetem z musem żurawinowym i fantastycznymi sałatkami (polecam z brokułami, suszonymi pomidorami i serem feta oraz z sałatkę z grillowanym kurczakiem). Przepyszne lemoniady przygotowywane na miejscu, rewelacyjna kaczka i nieziemskie desery, wśród których szarlotka na ciepło z lodami jest zdecydowaną królową. Beza z serkiem mascarpone i sezonowymi owocami też była rewelacyjna. Wszystko w przepięknej scenerii. Moja impreza była organizowana na zewnątrz i był to świetny wybór: cisza, spokój, pięknie udekorowane stoliki, zadbane otoczenie, pięknie przystrzyżony trawnik, zadbany ogród z kwiatami i ozdobnymi krzewami dopełnia całości pozytywnej recenzji. Z pewnością można tam zaprosić najbardziej wymagających gości. Obsługa fantastyczna. Z całą świadomością mogę zaliczyć ten lokal do najlepszych w Radomiu i jego okolicach. Gorąco rekomenduję!
Anna

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano: 22 maja 2014

Hotel i personel zupełnie genialny! Skontaktowaliśmy się bezpośrednio z hotelem, zarezerwowaliśmy pokój Deluxe Suite. Recepcjonista zorganizował nasz przejazd taksówką do hotelu i z powrotem - 20 % rabatu od wskazania licznika (mają podpisaną umowę z korporacją lokalną:). Byłam pod wrażeniem pracowników, którzy opiekowali się nami, odpowiadali na wszystkie nasze pytania i dawali wskazówki, co powinniśmy odwiedzić podczas naszego pobytu. Podobało mi się to, że mieliśmy tak dużą przestrzeń w łazience (takiej łazienki z przeszkloną ścianą jeszcze nie widziałam), jak również spory wybór herbat (dla miłośników kawy i herbaty), minibar był dobrze zaopatrzony i niedrogi w porównaniu do hoteli w Wielkiej Brytanii. Pokój był duży, ciepły (pojechaliśmy w lutym) i bardzo ładnie urządzony, mieliśmy widok na przepiękny las - rzeczywiście troszkę słychać hałas w nocy ale tylko przy otwartym oknie co w lutym nam nie było potrzebne, ale to nic wielkiego, pokochasz swój pobyt tutaj!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój Deluxe Suite nr 101 - jest przepiękny. Ma przeźroczystą łazienkę!
  • Data pobytu: luty 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Katarzyna A
Zrecenzowano: 21 maja 2014

Hotel jest ekstremalnie czysty i zadbany, co ma dla mnie największe znaczenie. Dużym atutem jest bardzo dobra kuchnia w restauracji hotelowej i miłe otoczenie obiektu-ładny duży ogród i pobliski las. Na pochwale zasługuje również bardzo dobra obsługa, która tworzy miłą atmosferem, szczególnie Pani Ania :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Bardzo ładny apartament
  • Data pobytu: maj 2014, podróż służbowa
Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano: 13 maja 2014

Wspaniały, przytulny hotel. Warto się zatrzymać i pobyc w tak cudownym miejscu. Dzieciaki również były zadowolone z placu zabaw. Polecem dla wszystkich, którzy cenią dobrą atmosferę, czyste pokoje oraz sympatyczną obsługę.

Data pobytu: kwiecień 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, katarzyna s
Zrecenzowano: 13 listopada 2013

Hotel bardzo mily , idealnie czysty, kuchnia bardzo smaczna, obsluga profesionalna i zarazem bardzo mila. Nie znalazlam nawet jednego pylka kurzu i nie moglam sie nadziwic ,ze moze byc tak czysto, ;-) Lozka bardzo wygodne, posciel idealnie wyprasowana.
Polecam serdecznie.

• Data pobytu: październik 2013, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
2  Dziękujemy, GosiaL505
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lesnydwor1, General Manager, Lesny DworOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2014

Szanowna Pani,

dziękujemy za pobyt w naszym hotelu i wyrażoną o nim opinię na portalu tripadvisor.com

Mamy nadzieję, że Pani pobyt należał do udanych i nie do ostatnich ;)

p.s.

czystość oraz wysoka jakość obsługa klienta to nasze "perełki"

"i życie smakuje bardziej..."

Z poważaniem

Łukasz Majchrzyk