“Klimatyczne miejsce, pyszne jedzenie”
Pa Ta Thai — recenzja

Pa Ta Thai
Nr 28 wśród 141 Restauracje (Radom)
Opis: Restauracja Pa Ta Thai zlokalizowana jest w samym centrum miasta, z wygodnym, letnim ogródkiem i trzydziestoma miejscami wewnątrz klimatycznie zaaranżowanego lokalu. Niemałą atrakcją jest fakt, że restauracja posiada otwartą kuchnię, co pozwala obserwować pracę kucharzy. A za prawdziwe, tajskie smaki odpowiadają doświadczeni i cenieni Szefowie Kuchni Naphat Salee oraz Mansena Weerachai.

Patathai Radom odwiedzam regularnie. Jedzenie jest zawsze pyszne, atmosfera przytulna i bardzo miła obsługa. Ceny są bardzo niskie biorąc pod uwagę porcje i wysoką jakość produktów. Polecam!

Dziękujemy, Karolina K

Lokal otwarty 4 lipca, więc dopiero na rozruchu. Składa się z jednego pomieszczenia ze stolikami dla gości plus ogródek restauracyjny na zewnątrz na chodniku. Wystrój w środku skromny, aczkolwiek zrobiony ze smakiem. Widać miejsce przygotowania posiłków. Typowego jak dla innych lokali baru tutaj nie ma. Jest regał, na którym stoją trunki, jednocześnie służący jako kasa. Ogródek na zewnątrz zaaranżowany jest w prosty nowoczesny sposób. Są to drewniane palety pocięte w odpowiednich konfiguracjach i poskręcane ze sobą tworzące małe stoliki i miejsce do siedzenia wyłożone dla wygody gąbką. Są także podwyższone siedzenia z blatami, tworzące coś w rodzaju stołków barowych. Zaskoczeniem dla nas była poczekalnia z rozłożonymi leżakami plażowy mi. Gdy wszystkie miejsca były zajęte, czekaliśmy na leżakach pod żywymi palmami. Menu zawiera typowo tajskie potrawy. Można wybrać od piekielnie ostrych po bardzo łagodne. Szefem kuchni jest rodowity Taj. Niestety wielkość dań jest za mała. We Wrocławiu w podobnym lokalu za podobną cenę, dostaje się danie trochę większe, pozwalające zaspokoić głód i nie pozostawiające uczucia niedosytu. To jest do poprawy. Osobna karta zawiera napoje, w której są ciekawe propozycje drinków. Można także zamówić piwo. Obsługę gości stanowią dwie ładne dziewczyny. Nas obsługiwała pani Małgorzata, bardzo miła uprzejma i pomocna w wyborze dań. Na zamówione dania nie czekaliśmy długo, około kwadransa. W lokalu można płacić kartą lub gotówką. Lokal ma potencjał. W Radomiu można policzyć na palcach miejsca z kuchnią orientalną. Tym bardziej, że restauracja japońska w uliczce smaków jest już zamknięta, więc PaTaThai jest celnym uzupełnieniem powstałej niszy.

1  Dziękujemy, edytaszymanska

Super! Byliśmy na obiedzie całą rodziną, wyszliśmy najedzeni i bardzo zadowoleni. Nieduży, klimatyczny, przytulny i autentyczny lokal. Otwarta kuchnia, dająca możliwość podglądania jak przyrządzane są potrawy przez tajskich kucharzy. Profesjonalna i miła obsługa. Polecamy zdecydowanie!

Dziękujemy, Michał C

Bardzo udany punkt na gastronomiczne mapie Radomia. Wystrój nowoczesny stworzony ze smakiem. Bardzo miła obsługa i atmosfera a przede wszystkim oryginalni Tajscy kucharze, gotujący z pasją. Polecam

1  Dziękujemy, Lukasz L

Wyjątkowe dania kuchni tajskiej w przystępnej cenie, przesympatyczna atmosfera i fajnie zaaranżowana przestrzeń

Dziękujemy, kasia k

Pa Ta Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pa Ta Thai? Podziel się wrażeniami!