“Przyzwoity hotel w rozsądnej cenie ”
Hotel Glass — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel Glass
Miejsce nr 6 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 5 października 2016 z urządzeń przenośnych

Przytulny hotelik w centrum. Miła obsługa, pokój odnowiony, wygodne łóżko, jedzenie niezłe. Minusem cienkie ściany działowe- na szczęście nie było hałaśliwych gości. Ewentualnie pytać, czy jest impreza w piwnicy budynku - wtedy może być głośno. Po dwóch wizytach polecam.

Data pobytu: październiku 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Wojciech M

Zrecenzowano 4 sierpnia 2016

Ogólnie pokój schludny, przytulny ale gorąco niemiłosiernie. Okno otworzyłam na oścież co niestety wiązało się z wysłuchiwaniem ludzi idących pod oknem.
Mili pracownicy recepcji. Wszyscy :)
Ale minusem są dla nie śniadania. Jak nie przyjdziesz z samego rana to niewiele na stole zostaje.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Lidia G
Zrecenzowano 28 lipca 2016

Wyjątkowo miła, ale przede wszystkim pomocna obsługa na recepcji. Smaczna kuchnia- dla gości hotelowych rabaty w restauracji. Pokoje przytulne, widać, że niedawno przeszły remont. Polecam, korzystna cena, cisza, spokój i wszędzie blisko.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na pierwszym piętrze, klimatyzowane.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Workaholic-m
Zrecenzowano 14 lipca 2016

Hotel budżetowy, niski standard. Ściany chyba z papieru, wszystko słychć co dzieje sie w sąsiednich pokojach. Potwornie ciepło - klimatyzacja dodatkowo płatna 20pln/doba. Zarezerwowałem pokój dwuosobowy dla jednej osoby - okazało sie że nie ma takiego dostępnego pokoju w tym dniu, wiec zostałem zameldowany w klitce jednoosobowej. Na jedną noc mozna się zatrzymać, przespać i ruszać dalej. Na dłuzej nie polecam.

• Data pobytu: czerwcu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 28 maja 2016

Zostaliśmy w Glass Hotel w marcu na okolo tydzień. Pokój dwuosobowy dość mały, ale czysty i ładnie urządzony, sprzątany codziennie. Jeżeli chodzi o obsluge to panie recepcjonistki nie są zbyt miłe, palą papierosy na recepcji i czuć nieprzyjemny zapach w całym hotelu. Po kilkudniowym pobycie za każdym razem gdy wchodziliśmy do hotelu byliśmy pytanie w czym mozna pomóc??

• Data pobytu: marcu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, daria173
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Radom)
w odległości 1 km
Hotel TM
Nr 4 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 17
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Glass? Podziel się wrażeniami!

Hotel Glass — dodatkowe informacje

Adres: Ul Prazmowskiego 17, Radom 26-600, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Styl hotelu:
Miejsce nr 6 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zakres cen: 122 zł–318 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Liczba pokoi: 22
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Glass. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?