“Średnie”
Hotel Aviator & Spa — recenzja

Nie udało się nam znaleźć cen dla tego hotelu
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego hotelu, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Radom
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Hotel Aviator & Spa
Miejsce nr 10 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 30 maja 2017

Było lepiej. Generalnie jest poprawnie, ale czegoś brakuje. Nieco do odświeżenia. Obsługa poprawna, ale jest co poprawić. Położenie bardzo dobre - generalnie wszędzie blisko. Kuchnia jest O.K. Zaleta dodatkowa - spory parking.

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz_EU

Zrecenzowano 6 września 2016 z urządzeń przenośnych

Zaczynaja od samego początku. Wchodzisz do Hotelu karta nie działa, drzwi do pokoju nie działają, zacinają sie. Kiedy poprosiłem o pomoc Pani z obsługi sama zacięła sie w pokoju który chcieli mi dać... Wmawiając mi, ze te drzwi tak maja, bo " klienci" ciagle trzaskają drzwiami.

Chcąc sie odświeżyć pod prysznicem spotkac można grzyba. Jezeli chcecie sie porządnie umyć weźcie dwoje kosmetyki nie liczcie na te hotelowe firmy x.

Śniadania- nie ma nic do wyboru . Nie dość ze 3 godziny jest tylko. Schodzisz o 8 i juz nic nie ma ... Tylko biała bułka i twarożek. nie wiem gdzie maja kuchnie ale siedziałem przy tym twarożku czekając aż coś dowiozą bo Pani tak powiedziała ale sie nie doczekałem.
W załączniku zdjęcie śniadania Smacznego

Data pobytu: wrześniu 2016
4  Dziękujemy, Marcin D
Zrecenzowano 26 stycznia 2016

Bardzo fajny hotel w bylejakim miescie, miła osbuga i smaczne sniadania, dobry dojazd wszedzie.
nie mam wiecej do dodania, ale trzeba cos pisać, zeby zatwierdziło, co za głupi program do zatiwerdzania

• Data pobytu: kwietniu 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, trickster82
Zrecenzowano 9 grudnia 2015

Pokoje schludne ,wysprzątane , miła obsługa. Hotel posiada bardzo dobre menu w restauracji. Posiłki były smaczne. Mimo ,że hotel znajduje się w centrum miasta to jednak wewnątrz hotelu nie słychać hałasu dobiegającego z ulicy.
Polecam!

• Data pobytu: marcu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 30 września 2015

Obsługa fatalna, bardzo niesympatyczna, klimat ciężki i nieprzychylny. Pobyt w tym hotelu to męka. Wyposażenie pokoi, meble: późny Gierek, wczesny Jaruzelski, nie wiem jakie złe wiatry zagnały mnie w to miejsce.

• Data pobytu: listopadzie 2014, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Tomasz P
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Radom — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 2,2 km
Hotel Poniatowski
Nr 3 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 21
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Aviator & Spa? Podziel się wrażeniami!

Hotel Aviator & Spa — dodatkowe informacje

Adres: ul. Malczewskiego 18, Radom 26-600, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Spa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 10 wśród 10 hoteli w Radomiu
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Aviator & Spa 4*
Liczba pokoi: 34
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel Aviator & Spa jest dyskretnie usytuowany w centrum miasta. Lokalizacja w śródmieściu umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów miasta, zabytków, centrów handlowych i rozrywkowych. Nasi klienci mogą liczyć na najwyższy standard usług, na co składają się dbałość o szczegóły, rzetelność i elegancja w każdym calu. ... więcej   mniej

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?