“Dobry hotel na weekendowy wyjazd z rodziną.”
Hotel Aviator & Spa — recenzja

Nie udało się nam znaleźć cen dla tego hotelu
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego hotelu, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Radom
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Hotel Aviator & Spa
Miejsce nr 10 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 9 grudnia 2015

Pokoje schludne ,wysprzątane , miła obsługa. Hotel posiada bardzo dobre menu w restauracji. Posiłki były smaczne. Mimo ,że hotel znajduje się w centrum miasta to jednak wewnątrz hotelu nie słychać hałasu dobiegającego z ulicy.
Polecam!

• Data pobytu: marcu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marek K

Zrecenzowano 30 września 2015

Obsługa fatalna, bardzo niesympatyczna, klimat ciężki i nieprzychylny. Pobyt w tym hotelu to męka. Wyposażenie pokoi, meble: późny Gierek, wczesny Jaruzelski, nie wiem jakie złe wiatry zagnały mnie w to miejsce.

• Data pobytu: listopadzie 2014, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano 26 lipca 2015

Hotel w dobrej lokalizacji, pokoje czyste.Miła obsługa. Na szczególną uwagę zasługuje restauracja hotelowa. Posiłki bardzo smaczne, szybka obsługa. Zupa grzybowa, cebulowa super. Podczas posiłku zamówione były różnorodne dania. Wszystko było wyśmienite. Bravo dla kucharza.

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Wojtek M
Zrecenzowano 22 maja 2015

Pokój był za puszczony brud syf pochlapane lustro w łazience jak zwrocilam uwagę na recepcji to czekalam 3 godziny aż łaskawie przyszła pokojówka jedynie śniadania były dobre polecam bułeczki faszerowane sałatki codziennie inna nalesniczki pycha choć nie za każdym razem były takie dobre widać było nawet po dekoracji inną rękę.ogólnie nie polecam

• Data pobytu: styczniu 2015, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, bunia276
Zrecenzowano 3 grudnia 2014

Byłam w hotelu 2 tygodnie temu podczas wyjazdu służbowego. Hotel jest tragiczny i na pewno nie zasługuje na 4 gwiazdki. bywałam w hotelach 2 gwiazdkowych, w których standard był o niebo lepszy. Pierwsze co poczułam po wejściu do pokoju to okropny zapach potu, a następnie odkryłam zepsutą spłuczkę w toalecie. Pokój na moją prośbę został zmieniony, ale w drugim nie było lepiej. Nieumyty, zalepiony kamieniem prysznic, bateria w umywalce, pochlapane z zaciekami lustro, firanki, które nie pamiętają co to pranie, a także nieszczelne okna oraz brudna wykładzina.
Mój pokój graniczył z windą, więc cały się trząsł, gdy ktoś z gości hotelu postanowił z niej skorzystać.
Podczas śniadania zastałam zapleśniałe pieczywo, sałatki itd. również nie wyglądały zachęcająco. Do jedzenia nadawały się jedynie zamkniete rzeczy typu jogurt, serki topione w trójkątach itp.
Do plusów mogę zaliczyć tylko świeżą pościel oraz ręczniki - chyba tylko to spowodowało, że stamtąd nie uciekłam i wytrzymałam 2 noce.
Zdecydowanie nie polecam.

• Data pobytu: listopadzie 2014, podróż służbowa
5  Dziękujemy, Natalia A
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Radom — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 2,2 km
Hotel Poniatowski
Nr 3 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 21
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Aviator & Spa? Podziel się wrażeniami!

Hotel Aviator & Spa — dodatkowe informacje

Adres: ul. Malczewskiego 18, Radom 26-600, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Spa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 10 wśród 10 hoteli w Radomiu
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Aviator & Spa 4*
Liczba pokoi: 34
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel Aviator & Spa jest dyskretnie usytuowany w centrum miasta. Lokalizacja w śródmieściu umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów miasta, zabytków, centrów handlowych i rozrywkowych. Nasi klienci mogą liczyć na najwyższy standard usług, na co składają się dbałość o szczegóły, rzetelność i elegancja w każdym calu. ... więcej   mniej

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?