Radom

“Syf i mogiła”
Łyżka i widelec — recenzja

Łyżka i widelec
Nr 13 wśród 141 Restauracje (Radom)

Czas oczekiwania 120minut jedzenie łagodne od pikantnego niczym się nie różni jednym słowem syf i mogiła nie polecam nikomu

1  Dziękujemy, Darek73sar

Zrecenzowano 8 września 2019

Polecam dobre jedzenie muzyka na żywo obsługa bardzo miła ijak na osobę ucząca się kelnerka zna się na zeczy, bardzo miła i uśmiechnięta. Napewno wrocimy

Dziękujemy, Plmn12
Zrecenzowano 1 września 2019

Zdecydowanie nie polecam. Doradzenie i świadome przyjęcie rezerwacji sali VIP2 na 20 osób położyło zupełnie całą przyjemność z rodzinnego spotkania. Nie wiem jak ocenić kompetencje Pani manager K(?) w obliczu warunków na jakie skazała moich gości. Mi było wstyd jako zapraszającej. Prowadząc lokal chyba ma się świadomość co jest możliwe, a co nie. Zawsze też można zadzwonić i porozmawiać o propozycji zmiany. Zapowiadane i opłacone dzieci nie miały jak zjeść przy irracjonalnie wciśniętym z boku stoliku. Maleństwo w foteliku miało chyba stać za drzwiami... Obsluga kelnerska sama była zażenowana tym jak się między nami przeciskała. I jak zawsze....WŁAŚNIE zepsuła się klimatyzacja. Dwie godziny obiadowej paranoi w ponad 30 stopniach. Kawę do tortu wypiliśmy już w restauracji obok, bo wszyscy mieliśmy dość. Żałuje wyboru, a przyznany rabat sobie wsadźcie...czasu nie cofnie.

2  Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Obsługa kelnerska na plus, uśmiechnięta i zawsze pomocna, batato burger jedyny w swoim rodzaju, nie do podrobienia, tajskie curry z wołowina urzekło nasze kubki smakowe, bardzo podobne jedliśmy będąc na wakacjach w Tajlandii, bluberry collins które dostaliśmy było super, polecam na spotkania rodzinne jak i ze znajomymi.

Dziękujemy, joanna7701
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu byłam kilkukrotnie, wrażenie zawsze takie samo: klimat, wystrój, obsługa na poziomie światowym, wszystko przemyślane i dopracowane. Niestety jedzenie naprawdę przeciętne, jadłam różne pizze, curry, ramen, krewetki nowozenaldzkie, sałatki... Niestety zawsze byłam zawiedziona. Ramen to kompletna pomyłka a miałam wobec niego spore nadzieje... Smakował jak zwykły rosół z dodatkiem chili. Niestety, porywając się na kuchnie świata naprawdę trzeba mieć o tym pojęcie. Jest to restauracja a nie bar więc mimo fajnego klimatu, ocena słaba. Ceny zdecydowanie za wysokie do jakości.

2  Dziękujemy, hisuzy765

Łyżka i widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Łyżka i widelec? Podziel się wrażeniami!