“Polecam”
Łyżka i widelec — recenzja

Łyżka i widelec
Nr 16 wśród 141 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 8 września 2019

Polecam dobre jedzenie muzyka na żywo obsługa bardzo miła ijak na osobę ucząca się kelnerka zna się na zeczy, bardzo miła i uśmiechnięta. Napewno wrocimy

Dziękujemy, Plmn12

Zrecenzowano 1 września 2019

Zdecydowanie nie polecam. Doradzenie i świadome przyjęcie rezerwacji sali VIP2 na 20 osób położyło zupełnie całą przyjemność z rodzinnego spotkania. Nie wiem jak ocenić kompetencje Pani manager K(?) w obliczu warunków na jakie skazała moich gości. Mi było wstyd jako zapraszającej. Prowadząc lokal chyba ma się świadomość co jest możliwe, a co nie. Zawsze też można zadzwonić i porozmawiać o propozycji zmiany. Zapowiadane i opłacone dzieci nie miały jak zjeść przy irracjonalnie wciśniętym z boku stoliku. Maleństwo w foteliku miało chyba stać za drzwiami... Obsluga kelnerska sama była zażenowana tym jak się między nami przeciskała. I jak zawsze....WŁAŚNIE zepsuła się klimatyzacja. Dwie godziny obiadowej paranoi w ponad 30 stopniach. Kawę do tortu wypiliśmy już w restauracji obok, bo wszyscy mieliśmy dość. Żałuje wyboru, a przyznany rabat sobie wsadźcie...czasu nie cofnie.

2  Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Obsługa kelnerska na plus, uśmiechnięta i zawsze pomocna, batato burger jedyny w swoim rodzaju, nie do podrobienia, tajskie curry z wołowina urzekło nasze kubki smakowe, bardzo podobne jedliśmy będąc na wakacjach w Tajlandii, bluberry collins które dostaliśmy było super, polecam na spotkania rodzinne jak i ze znajomymi.

Dziękujemy, joanna7701
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu byłam kilkukrotnie, wrażenie zawsze takie samo: klimat, wystrój, obsługa na poziomie światowym, wszystko przemyślane i dopracowane. Niestety jedzenie naprawdę przeciętne, jadłam różne pizze, curry, ramen, krewetki nowozenaldzkie, sałatki... Niestety zawsze byłam zawiedziona. Ramen to kompletna pomyłka a miałam wobec niego spore nadzieje... Smakował jak zwykły rosół z dodatkiem chili. Niestety, porywając się na kuchnie świata naprawdę trzeba mieć o tym pojęcie. Jest to restauracja a nie bar więc mimo fajnego klimatu, ocena słaba. Ceny zdecydowanie za wysokie do jakości.

2  Dziękujemy, hisuzy765
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Byliśmy tam wczoraj. Dwa dania dziecięce, dwa dorosłe;) Zupa pomidorowa dla dwulatki: gęsta, jasno pomarańczowa breja. Najpierw podano sam makaron a kelnerka dolała z jakiegoś dzbanka czy czajnika elektrycznego - trudno było stwierdzić - półstałego - półciekłego łosiowego klucha. Strach było podać dziecku - nie podaliśmy. Danie dla pięciolatka: filet w panierce z ziemniakami i surówką z marchwi. Panierka przypalona w stopniu uniemożliwiającym konsumpcję. Mięso mdłe i dziwne w smaku. Surówka z marchwi - wybitnie sucha, przygotowana bez pomysłu. Dalej krewetki po tajsku: skład banalny - kilka krewetek lekko różowych (surowe?) plus mnóstwo kolorowej papryki a wszystko polane żółtym, pikantnym sosem. I ryż. Zjadliwe tylko dla wyjątkowo desperackich wygłodnialsów. Była jeszcze shoarma z frytkami. Najlepsze były frytki - mrożonki z Biedronki, którymi napełniliśmy brzuchy dzieciom i sobie. Cały obiad to była esencja bylejakości, badziewia i kunsztu pseudokucharza wciskającego ludziom k..pę w usta za 100 złotych.

2  Dziękujemy, Artur c

Łyżka i widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Łyżka i widelec? Podziel się wrażeniami!