Radom

“Super klimat, słabe jedzenie”
Łyżka i widelec — recenzja

Łyżka i widelec
Nr 13 wśród 141 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu byłam kilkukrotnie, wrażenie zawsze takie samo: klimat, wystrój, obsługa na poziomie światowym, wszystko przemyślane i dopracowane. Niestety jedzenie naprawdę przeciętne, jadłam różne pizze, curry, ramen, krewetki nowozenaldzkie, sałatki... Niestety zawsze byłam zawiedziona. Ramen to kompletna pomyłka a miałam wobec niego spore nadzieje... Smakował jak zwykły rosół z dodatkiem chili. Niestety, porywając się na kuchnie świata naprawdę trzeba mieć o tym pojęcie. Jest to restauracja a nie bar więc mimo fajnego klimatu, ocena słaba. Ceny zdecydowanie za wysokie do jakości.

2  Dziękujemy, hisuzy765

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Byliśmy tam wczoraj. Dwa dania dziecięce, dwa dorosłe;) Zupa pomidorowa dla dwulatki: gęsta, jasno pomarańczowa breja. Najpierw podano sam makaron a kelnerka dolała z jakiegoś dzbanka czy czajnika elektrycznego - trudno było stwierdzić - półstałego - półciekłego łosiowego klucha. Strach było podać dziecku - nie podaliśmy. Danie dla pięciolatka: filet w panierce z ziemniakami i surówką z marchwi. Panierka przypalona w stopniu uniemożliwiającym konsumpcję. Mięso mdłe i dziwne w smaku. Surówka z marchwi - wybitnie sucha, przygotowana bez pomysłu. Dalej krewetki po tajsku: skład banalny - kilka krewetek lekko różowych (surowe?) plus mnóstwo kolorowej papryki a wszystko polane żółtym, pikantnym sosem. I ryż. Zjadliwe tylko dla wyjątkowo desperackich wygłodnialsów. Była jeszcze shoarma z frytkami. Najlepsze były frytki - mrożonki z Biedronki, którymi napełniliśmy brzuchy dzieciom i sobie. Cały obiad to była esencja bylejakości, badziewia i kunsztu pseudokucharza wciskającego ludziom k..pę w usta za 100 złotych.

2  Dziękujemy, Artur c
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny wystrój wnętrz, dobry klimat do rozmów biznesowych, obsługa profesjonalna. Dość długi czas oczekiwania na realizację zamówienia pomimo tego że nie była to pora obiadowa i w restauracji nie było bardzo dużo gości.
Sałatki smaczne, frappe przepyszna.

Dziękujemy, JotZet
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Obsługa bardzo miła. Wnętrze klimatyczne. Troszke zbyt głodna muzyka . Jedzenie smaczne i szybko przyrządzone. Ceny ok.

Dziękujemy, anna s
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wyglada bardzo przytulnie. Pomimo kilku braków na kuchni, o których zostaliśmy poinformowani przed złożeniem zamówienia, zostaliśmy w lokalu. Jedzenie smaczne, porcje spore, pyszna beza.
Obsługa rewelacja.

Dziękujemy, nataszac

Łyżka i widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Łyżka i widelec? Podziel się wrażeniami!