“Bardzo sympatyczna restauracja o ciekawej kuchni”
Główna 9 — recenzja

Główna 9
Nr 7 wśród 134 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 9 czerwca 2018

Polecam tę restaurację, w karcie dania o wysokiej jakości i przystępnych cenach. Widać, że nie idą na skróty, jeżeli chodzi o jakość produktów. Kucharz się naprawdę stara. Byłem tam dwukrotnie w ciągu tygodnia. Polecam również jako miejsce na obiad podczas jazdy na trasie Warszawa- Kraków, zamiast jeść gdzieś w lokalu przy szosie, wystarczy zjechać kilkaset metrów z trasy, a doświadczenia gastronomiczne będą zdecydowanie lepsze.

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, PiotrG2461

Zrecenzowano 24 maja 2018

Lokal czysty, przestronny, nie ma problemu z miejscami parkingowymi [wizyta w niedzielę]. Robi dobre wrażenie.
Karta dań niezbyt rozbudowana ale to dobrze. Widać że robią na bieżąco.
Na początek zupy: zarówno krem z pieczonych pomidorów jaki i bulion z pieczonej wołowiny wyśmienite. Duże porcje, dobrze przyprawione, smaczne. Duży plus.
Danie główne, czyli schabowy z kostką, sam w sobie był dobrze zrobiony, spora porcja. Natomiast można by się przyczepić do dodatków, czyli misternie podanej mizerii i ziemniaków. Nie przyprawione, jałowe, po prostu ugotowane ziemniaki i obrany ogórek. Frytki w zestawie dziecięcymi zrobione na oleju, który swoje już przeszedł.
Deserów nie próbowałem.
Obsługa poprawna, jednakże prośba o nie dodawanie śmietany do ogórków w zestawach dziecięcych nie została uwzględniona.
Podsumowanie: generalnie jest OK, mogą popracować nad detalami.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Maciej78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej T, Właściciel, Główna 9Odpowiedź udzielona 25 maja 2018

Dziękujemy za konstruktywną opinię, na pewno weźmiemy ją pod uwagę

Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja. Fajne, niezobowiązujące wnętrze, duży lokal z super atmosferą. Porcje dań są ogromne, na pewno nikt nie wyjdzie stąd głodny. Smaki fajnie ze sobą połączone i niespotykane! Desery pierwsza klasa. Pierwszy raz w życiu jedliśmy lody z tonką i efekt wow wow wow <3 Dobra lokalizacja, blisko drogi Kraków-warszawa. Same zalety, po przystanku w tej restauracji każdy wyszedł szczęśliwy i najedzony. Restauracja na 6+

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Klaudia M
Zrecenzowano 5 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z duszą po wejściu oddycha się rodzinną atmosferę. Właściciel piesci klientów poprostu Super Tatar, Stek i na koniec lody buraczkowe i sernik kremowy... Palce lizać. Wszystko wspaniałej jakości

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Milli S
Zrecenzowano 3 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dla rodziny jak również i bez dzieci. Pyszne jedzenie, bardzo ciekawie podane. A desery niespotykane. Gorąco polecam :)

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Katarzyna Z

Główna 9 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Główna 9? Podziel się wrażeniami!