“Jak na rybke to tu!!!”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Zloty Karpik
Nr 54 wśród 119 Restauracje (Radom)

Wszystkie dania z ryb przepyszne, flaczki z ryby genialne ,smażone ryby bardzo dobre no może z wyjątkiem łososia.Miejsce klimatyczne urokliwe i z atrakcjami.Można pospacerować przenocować i dobrze zjeść.Polecam serdecznie

Dziękujemy, anarchya117
Zrecenzowano 14 września 2017

W restauracji ,,Zloty Karpik,, bylismy juz 2 razy przjezdzajac w drodze do Radomia.
W miejscu tym jest hodowla ryb i mozna zjesc swiezego karpia lub pstraga.
Polecam dla amatorow ryb tradycyjnie smazone, lepiej wedlug mnie smakuja niz w smietanie. Restauracja ma stoliki wewnatrz jak i na zewnatrz z ladnym widokiem na staw lub zalew, gdzie mozna siedziec latem pod parasolem zwlaszcza kiedy jest goraco.

Dziękujemy, CAT1961London

Zloty Karpik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zloty Karpik? Podziel się wrażeniami!