“Idealne miejsce na kawę i deser”
Bańka z Mlekiem — recenzja

Bańka z Mlekiem
Nr 5 wśród 6 Desery (Radom)
Zrecenzowano 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Ogromne pyszne desery lodowe. Wyśmienita beza i dobra aromatyczna kawa. Szybka i miła obsługa. Zdecydowanie polecam na spotkanie z przyjaciółka przy kawce :-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, KamilaP822

Zrecenzowano 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny smak . Spore porcje lodów w przystępnej cenie . Do tej pory najlepsze jakie jadłem w Radomiu - a próbowałem już prawie wszystkich . Warto odwiedzić

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Go59610025870
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018

Najlepsze lody w Radomiu! pobijają wszystko, można je jeść garściami, porcje są ogromne i już jesteś pełny po jednej gałce, mają ciekawe smaki, polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kiniaslife
Zrecenzowano 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Za słodyczami szczególnie nie przepadam, za to te lody, ciasta i desery podbiły moje serce. Beza najlepsza jaką jadłam,a lody kremowe i równie pyszne! Z pewnością wrócę tam nie raz, polecam wszystkim.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bańka z mlekiem to najlepsza lodziarnia w Radomiu!
Duże porcje, miła obsługa i przede wszystkim pyszne lody zachowujące swój kremowy smak na długo długo.
Polecam wszystkim to miejsce, rewelacja!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Alicja J

Bańka z Mlekiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Bańka z Mlekiem? Podziel się wrażeniami!