“Smacznie”
Mela Rossa — recenzja

Mela Rossa
Nr 7 wśród 141 Restauracje (Radom)
Opis: Restauracja MELA ROSSA to podróż po wszystkich regionach Włoch. Z włoskiej kuchni wybraliśmy to, co najlepsze i stworzyliśmy wyjątkowe, pełne smaków i zapachów menu! Jesteśmy przekonani, że każdy w nim znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy <3
Zrecenzowano 3 września 2019

Byliśmy na obiedzie we trójkę w sobotnie popołudnie. Nie było zbyt tłoczno.

My z Mężem zamówiliśmy to samo danie, tj. Rigatoni con pollo, natomiast koleżanka zamówiła sobie gnocchi ripieni al tartufo. Nasze danie to był makaron rigatoni z kurczakiem, salami, suszonymi pomidorami, rukolą. Porcja solidna, do syta. W mojej ocenie delikatnie ostrzejsze, ale ostrość do zjedzenia, na pewno nie dominowała w daniu. Koleżanki gnocchi były faszerowane truflą i kozim serem. Świetnie wyglądały, idealnie równiutkie, drobne (mimo farszu), porcja również solidna. Do tego zamówiliśmy imbirellę - pomysłowy sposób podania z malinami na wykałaczce.

Wystrój dyskretnie nawiązuje do uroków włoskiej wsi, w tle włoska muzyka - w mojej ocenie odrobinę za głośna.

Knajpa na szybki obiad - zdecydowanie na plus.

Dziękujemy, Małgorzata T

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz drugi jesteśmy w restauracji. Sama radość , po roku od poprzedniej wizyty jeszcze smaczniej , jeszcze milej , jeszcze więcej radości z powodu znakomitego jedzenia i świetnych win. Piesek Perełka zachwycona Panem Rafałem , pełen profesjonalizm a przede wszystkim to miło spotkać tak sympatycznego kelnera . Ruszajcie do tej restauracji i pijcie , smakujcie i bawcie się pysznie.

Dziękujemy, baz11111111
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i miła obsługa, fajny lokal na organizacje niedużej uroczystości. Byłam 4 razy, tylko raz nie smakowała mi zupa krem- Pani bez problemu wymieniła na inna. Bardzo mili ludzie- z pewnością wrócę tu nie raz .

Dziękujemy, 814gosiag
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. Naprawdę polecam wszystkim fanom kuchni włoskiej.
Jadłam pizzę z szynką parmeńską, carbonare i tagliatelle z łososiem i każda z tych potraw była naprawdę smaczna.

1  Dziękujemy, brbaje
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Nie wiem dlaczego, ale w Radomiu dominują restauracje z "włoską", często pseudo niestety kuchnią, oferujące głównie średniej jakości pizzę. Tu mamy typowo włoską nazwę i w sumie typową na pozór kartę dań - włoską. Ale gdy się przyjrzeć bliżej, w karcie znajdziemy mnóstwo wyszukanych, nietypowych pozycji. Restaurację odwiedziliśmy w 6 osób i każdy zamówił coś innego. Każdy był, delikatnie mówiąc zadowolony. Ja osobiście zamówiłem stek w sosie z zielonego pieprzu - mówiąc krotko - poezja smaku : )
Troje z nas jadło steki w rożnej "konfiguracji" i można powiedzieć, że osoba która je przyrządza wie co robi ...
Dania są bardzo estetycznie podane. Trzeba na nie trochę poczekać ale warto. Zresztą obsługa uprzedza ile na co mniej więcej trzeba czekać. Wystrój bardzo fajny a patio to miejsce, z którego nie chce się wychodzić.

1  Dziękujemy, 338andrzejl

Mela Rossa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Mela Rossa? Podziel się wrażeniami!