“Pysznie!”
Mela Rossa — recenzja

Mela Rossa
Nr 17 wśród 119 Restauracje (Radom)
Opis: Restauracja MELA ROSSA to podróż po wszystkich regionach Włoch. Z włoskiej kuchni wybraliśmy to, co najlepsze i stworzyliśmy wyjątkowe, pełne smaków i zapachów menu! Jesteśmy przekonani, że każdy w nim znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy <3
Zrecenzowano 3 października 2017

Pyszna pizza i makarony! :)
Bardzo miła obsługa, fajny wystrój lokalu. Z pewnością zajrzymy do Mela Rossa ponownie.

2  Dziękujemy, olapomorska

Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Smacznie! Bardzo dobre włoskie posiłki. Miła obsługa. Smaczny catering imprezowy. Polecam! Mają mnóstwo zabawek. Dzieci nudzić się nie będą. I bardzo fajny ustronny ogródek też mają.

3  Dziękujemy, Magdalena F
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 19 września 2017

Pani Magdaleno, niezmiernie miło czyta się taką opinię, bardzo dziękujemy i oczywiście zapraszamy do nas :)

Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, serwis kelnerski super. Wyszłyśmy bardzo zadowolone i na pewno odwiedzimy jeszcze nie raz.

3  Dziękujemy, Ola B
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 15 września 2017

Pani Olu bardzo dziękujemy i zapraszamy do ponownych odwiedzin :)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce z przesympatyczną obsługą. Ceny adekwatne do jakości. Gnocchi i penne godne polecenia. Bogaty wybór i szybka obsługa.

3  Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 1 lipca 2017

Na przystwkę zamówiłam carpaccio z bukarów, które było pyszne. Na drugie jadłam ravioli z zielonymi szparagami, które było podane z lekkim sosem- niebo w gębie!! Mój synek jadł pizzę- prawdziwy włoski smak, takiej w radomiu nigdy nie jadłam. I najlepsza część to deser! -Beza marzenie <3 napewno wróce nie raz

3  Dziękujemy, Nadia_Pilewicz
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 4 lipca 2017

Bardzo dziękujemy za miłą opinię, zapraszamy na nasze lipcowe nowości, będzie nam bardzo miło :)
Pozdrawiamy serdecznie

Mela Rossa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Mela Rossa? Podziel się wrażeniami!