“Wielkie Wow! Feeria nowych smaków”
Audytorium Caribbean — recenzja

Audytorium Caribbean
Nr 13 wśród 122 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 28 października 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo przytulne, fajnie urządzone. A co do potraw. Pełen wypas. Ośmiorniczki baby rewelacyjne, Kubański Burger z szarpanej wieprzowiny i frytki z Yuki niesamowity, zupa z czarnej fasoli, smaczna, choć uboga ale właśnie taka ma być. A koktajle niesamowite. Miejsce godne polecenia. Fajnie ze nie ukrywacie cen na Facebooku bo każdy wie czego się spodziewać, bo troszeczkę trzeba zapłacić więcej za te dania, ale za taka jakość, taka feerie nowych smaków, w zupełności to nie przeszkadza. Wielki szacun i oby tak dalej.

Dziękujemy, Podkomorzy

Zrecenzowano 18 września 2017

Słyszałam od znajomych o tym miejscu, że w Radomiu powstało wreszcie coś na poziomie. Postanowiliśmy z mężem sprawdzić, mieliśmy na początku sceptyczne nastawienie ponieważ po odwiedzeniu kilku restauracji w Radomiu za każdym razem niestety byliśmy zawiedzeni.
Na początek zamówiliśmy po koktajlu, pięknie podane w oryginalnej ceramice chyba karaibskiej, przynajmniej tak wyglądało, smaki niesamowite. Dowiedzieliśmy się od barmanów, że sami wszystko przygotowują od podstaw, nawet i syropy- wielki szacun.
Następnie zupa cytrynowo-kokosowa z krewetkami- rewelacja. Mąż zamówił stek, natomiast ja tatar z tuńczyka i deser karaibski.
Chcemy serdecznie pogratulować wyczucia smaku i wirtuozji na talerzu kucharzom. Świadomie mogę przyznać, że steka lepszego w Radomiu się nie dostanie, zwłaszcza że sami sezonują wołowinę.
Cóż więcej dodać, nie wierzyliśmy, a jednak :) Miło się w ten sposób rozczarować. Serdeczne podziękowania dla obsługi za wytłumaczenie Nam wszystkiego z karty, świetnie doradzili. Wrócimy, na pewno :) Pozdrawiamy.

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe smaki, bardzo dobre jedzonko - wszystkie talerze opustoszyliśmy, miejsce-wystrój oraz klimat bardzo przyjemne, obsługa super.

Dziękujemy, Madzia W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zarówno jedzenie jak i koktajle na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa. Wszystko świeże i pięknie podane. Niespotykany klimat i jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

Dziękujemy, Daria S
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie -super , obsługa - bardzo miła i mega pomocna , bardzo zorientowana co do podawanych dań i alkoholi ,bardzo duży wybór rumow :D. Generalnie miejsce super, oby wiecej takich w Radomiu

Dziękujemy, Anna J

Audytorium Caribbean — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Audytorium Caribbean? Podziel się wrażeniami!