“Oryginalna kuchnia, koktajle pierwsza klasa !”
Audytorium Caribbean — recenzja

Audytorium Caribbean
Nr 11 wśród 119 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 18 września 2017

Słyszałam od znajomych o tym miejscu, że w Radomiu powstało wreszcie coś na poziomie. Postanowiliśmy z mężem sprawdzić, mieliśmy na początku sceptyczne nastawienie ponieważ po odwiedzeniu kilku restauracji w Radomiu za każdym razem niestety byliśmy zawiedzeni.
Na początek zamówiliśmy po koktajlu, pięknie podane w oryginalnej ceramice chyba karaibskiej, przynajmniej tak wyglądało, smaki niesamowite. Dowiedzieliśmy się od barmanów, że sami wszystko przygotowują od podstaw, nawet i syropy- wielki szacun.
Następnie zupa cytrynowo-kokosowa z krewetkami- rewelacja. Mąż zamówił stek, natomiast ja tatar z tuńczyka i deser karaibski.
Chcemy serdecznie pogratulować wyczucia smaku i wirtuozji na talerzu kucharzom. Świadomie mogę przyznać, że steka lepszego w Radomiu się nie dostanie, zwłaszcza że sami sezonują wołowinę.
Cóż więcej dodać, nie wierzyliśmy, a jednak :) Miło się w ten sposób rozczarować. Serdeczne podziękowania dla obsługi za wytłumaczenie Nam wszystkiego z karty, świetnie doradzili. Wrócimy, na pewno :) Pozdrawiamy.

Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe smaki, bardzo dobre jedzonko - wszystkie talerze opustoszyliśmy, miejsce-wystrój oraz klimat bardzo przyjemne, obsługa super.

Dziękujemy, Madzia W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zarówno jedzenie jak i koktajle na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa. Wszystko świeże i pięknie podane. Niespotykany klimat i jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

Dziękujemy, Daria S
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie -super , obsługa - bardzo miła i mega pomocna , bardzo zorientowana co do podawanych dań i alkoholi ,bardzo duży wybór rumow :D. Generalnie miejsce super, oby wiecej takich w Radomiu

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 14 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniały klimat, bardzo profesjonalna obsługa. Doskonała kuchnia. Na pewno powrócę.
Tatar z tuńczyka 10/10
ośmiornica 10/10
koktajle 10/10
Gorąco polecam !

Dziękujemy, Anna Z

Audytorium Caribbean — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Audytorium Caribbean? Podziel się wrażeniami!