Radom

“Niespodzianka”
Kraft Bistro — recenzja

Kraft Bistro
Nr 4 wśród 141 Restauracje (Radom)
Opis: Kraft to nowoczesne bistro w centrum Radomia. Oferujemy pyszne śniadania, jajka w koszulkach, soki wyciskane na zimno oraz soki wyciskane na zimno. Podajemy także tradycyjną pizzę Neapolitańską , świeże ryby i steki. W ofercie mamy także pyszne świeżo wypiekane ciasta i desery, profiterole pomarańczowe, tartę cytrynową oraz delicje czekoladową.
Zrecenzowano 13 września 2019

Wspaniała pizza, pyszne domowe wino. Super obsługa. Czego chcieć więcej. Polecam. Warto odwiedzić ten piękny, choć ukryty zakątek Radomia.

Dziękujemy, DagnyAnna

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadanie. Smaczne łagodne cafe latte. Łosoś dobrej jakości, ogółem sycące dania w dobrej cenie. Ładny wystrój restauracji.

Dziękujemy, Nes K
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze, świetny drink Pornstar, bardzo smaczne i świeże mule, piękne naczynia i sposób podania. Stek rzeźnika - wyśmienity.

Dziękujemy, healobie
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Restauracja Kraft w Radomiu powinna znaleźć się na pierwszym miejscu wśród atrakcji tego miasta, ponieważ jest tam naprawdę wyjątkowo. Lokal należy do Mateusza Nowaka, który był uczestnikiem programu Master Chef. Mateusz nie gotuje na, ale są to jego autorskie dania odtwarzane przez kucharzy. Miałam okazję spróbować wielu dań i muszę przyznać, że było naprawdę pysznie, choć kilka dań można ulepszyć. Zacznę od minusów, a później będę słodzić :) Dania, których nie zamówiłabym ponownie jeśli nie zostaną poprawione to chłodnik litewski i calzone. Chłodnik nie był nie dobry, ale za mało było w nim smaku. Gdyby był on podany w 'obiadach domowych', byłby do zaakceptowania, ale w Kraft na pewno może lepiej. Drugie danie do 'przyczepienia się' calzone. Zawartość 'pieroga' bez najmniejszych zastrzeżeń - dobrze dobrane składniki, w odpowiedniej ilości. Niestety coś nie tak było z samym ciastem - niby nie było surowe, ale trochę tak smakowało, było również zbyt gumowate. Co prawda nie próbowałam pizzy w Krafcie, ale znam inne lokale, które serwują rewelacyjną pizzę, a mają problem z calzone. Może jeszcze będę miała okazję sprawdzić...
Pozytywnych stron jest zdecydowanie więcej. Pierwsze rewelacyjne danie to łosoś w sosie Teriyaki ze szparagami, makaronem ryżowym i majonezem wasabi. Idealnie przygotowany łosoś, genialnie komponujący się z majonezem wasabi i sosem Teriyaki, przepyszne chrupiące szparagi z dodatkiem dobrze przygotowanego makaronu ryżowego. Rewelacja! Kolejny hit to polędwica z dorsza na potrawce z chorizzo, z sosem romesco. Krewetki łączyłam już z chorizzo, chociażby w paelli, ale ryby nie. Okazało się, że smak łączy się genialnie, a sam dorsz ponownie idealnie przygotowany. Brawo. Ostatnie danie z kategorii ryby i owoce morze to tagliolini z krewetkami w maślanym sosie na białym winie. To kolejne pięknie wyglądające, nieskazitelne danie. Idealny makaron, idealne krewetki, idealny sos. Co to więcej mówić... idzie i jedzcie. Choć w menu nie ma nic dla dzieci, to serwowane są fileciki z kurczaka z frytkami i niby proste danie, ale kurczak był naprawdę wyjątkowy w smaku i teksturze - pyszny i soczysty.
Choć w ciepłe dni każdy woli siedzieć na zewnątrz, w środku można obserwować pracę kucharzy dzięki otwartej kuchni. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce ze względu na świetne jedzenie i bardzo miłą obsługę.

Dziękujemy, Wyszukiwarka_smaku
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to Bistro, każdemu. Pyszne jedzenie, wystarczające porcje. Obsługa miła, nie była nachalna. Sprawne podanie napojów, potem dań. A kawy tak dobrej jak tam nie piłem już dawno. Lokal czysty, można oglądać jak przygotowują jedzenie. Dopiero po pewnym czasie zorientowałem się, że lokal jest mniejszy niż w rzeczywistości. Lustra optycznie powiększają przestrzeń. Można również jeść na zewnątrz. Ceny różne, smaki i menu urozmaicone. Na pewno tam wrócę

Dziękujemy, 72andrzejr

Kraft Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Kraft Bistro? Podziel się wrażeniami!