“Domowa atmosfera”

Restauracja Bolek i Lolek
Nr 21 wśród 119 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 20 września 2017

Byłam dzisiaj pierwszy raz w tej restauracji i byłam mile zaskoczona jedzenie przepyszne pani z obsługi bardzo miła uśmiechnięta konkretnie i jasno wytłumaczyła jak działa ta restauracja.Dzisiejszy obiad dnia przepyszny i w dobrej cenie.

Dziękujemy, Kasia M

Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Prosto tanio smacznie co tu dużo pisać? Spory wybór potraw dla każdego coś dobrego a co najważniejsze od ręki. Wybierasz płacisz i zjadasz zarówno dla bardzo głodnych jak i tych którzy nie mają czasu. Nie spodziewajcie się wymyślnych potraw ale dobrego domowego jadełka. No i cena która chyba jest bezkonkurencyjna. Barówa na na prawdę porządnym poziomie, na prawdę można się mile zaskoczyć.

Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017

Miejsce dobre na szybki i sycący obiad, również dla wegetarian czy wegan. Duży wybór, jedzenie świeże, zawsze dostępne danie dnia w bardzo atrakcyjnej cenie. Do każdego dania dnia kompot lub woda gratis.

Dziękujemy, Martyna P
Zrecenzowano 22 maja 2017

Interes gastronomiczny doskonale zaprojektowany, świetna obsługa, szeroki wybór, niskie ceny. Przydałaby się książka uwag w celu wewnętrznej korekty dla kuchni (przesolone czy coś w podobnego)
I dla autorów serwisu - który idiota wymyślił pytanie o "brunch" ?

Dziękujemy, uvw2017
Zrecenzowano 9 lutego 2017

Jeśli ktoś szuka, aby szybko zjeść obiad w miarę tanio i w miarę smacznie to polecam! Danie dnia 9,90. Pozostałe ceny też nie są wygórowane i myślę, że to świetna alternatywa dla barów szybkiej obsługi na północy Radomia!

Dziękujemy, DawidROSA

Restauracja Bolek i Lolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bolek i Lolek? Podziel się wrażeniami!