warto lepiej zagospodarować to miejsce

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017
Karolina A
Zaskakująco pozytywne miejsce...

Zrecenzowano: 15 czerwca 2017
Vladtepes_VI
Piotrków Trybunalski, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017

Miejsce choć ciekawe, to bywa, że można poczuć się tam średnio bezpiecznie...a to z uwagi na pijanych panów, którzy bywają agresywni. Zdecydowanie zbyt mało policji kręci się wokół zalewu. Miejsce z potencjałem - idealne na rower, spacer z psem czy rolni. Nie polecam spacerów wieczorową porą. Brakuje urokliwej kawiarni choć obecność pięknie oświetlonej lodziarni mleczna, która pojawia się w okolicy w sezonie, już odrobinę ratuje sytuację. Grzybki z piwem średnio się sprawdzają i przyciągają ściśle określoną klientelę....Mimo wszystko miejsce warte odwiedzenia na mapie Radomia, miejsce z potencjałem

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Karolina A
Zrecenzowano: 15 czerwca 2017

Zalew jest całkiem zadbany a jego infrastruktura na poziomie. Nie ma w Radomiu lepszego miejsca na spędzenie upalnych weekendowych dni. Jeśli chodzi o dojazd to kursuje tam kilka linii autobusowych z centrum miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Vladtepes_VI
Zrecenzowano: 16 grudnia 2016

Warto, zwłaszcza latem, gdy doskwiera gorąco, wybrać się nad zalew na Borkach, by poopalać się na lokalnej plaży lub popływać kajakiem albo rowerem wodnym. Mimo wszystko, od samej wody lepiej trzymać się z daleka i nie pływać w niej.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, Kamil K