“Super klimat i menu”
Puszczyk — recenzja

Puszczyk
Nr 27 wśród 119 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niezwykle urokliwa kawiarnia w bocznej zeromskiego. Byliśmy wielokrotnie i zawsze wychodzimy z uśmiechem. Pyszna kawa brownie i inne warjacjie w często zmienianym menu. Super!

Dziękujemy, Oskar P

Zrecenzowano 11 lipca 2017

Dobre miejsce z klimatem, pyszna herbata, czekolada, koktajle i desery. Szkoda tylko, że nie można zjeść czegoś mniej słodkiego :) i dziewczyny z obsługi nie zawsze najprzyjemniejsze.

Dziękujemy, Roksana86
Zrecenzowano 16 marca 2017

Lokal bardzo klimatyczny, przytulny. Czasem przychodze z dziewczyna na goraca czekolade i ciastko. Ciastka domowej roboty naprawde pyszne. Ale goraca czekolada jest najlepsza w miescie, bez smaku chemi jak w innych miejscach. Po prostu bierze sie lyk i czuje sie jak kubki smakowe chca oszalec ze szczescia i blagaja o kolejna porcje. Jedyne co wadzi to niektore kelnerki ktore maja jakis olewczy stosunek - ciekzo nie zauwazyc ze ktos wszedl wiec powinno sie podac karte, druga sytuacja - podchodze do lady a kelnerka bawi sie telefonem, patrzy na mnie i jeszcze przez 10 sekund cos tam sobie stuka. Pani wlascicielka genialna kobieta (to chyba wlascicielka, taka bardzo wysoka) reszta kelnerek tez ok. Cena za czekolade od 10-15, ciastko 7-10. Ogolnie polecam, szczegolnie goraca czekolade

Dziękujemy, Andrzej_Cipacha
Zrecenzowano 29 grudnia 2016

super!! :) miejsce klimatem, super obsluga swietna muzyka, genialny wystroj no i przepyszne napoje i desery

Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano 22 grudnia 2016

Lokal jest niewielki, ale bardzo przytulny. Fajny klimat - stare meble, zdjęcia Radomia, książki do poczytania na półkach.
Zamówiliśmy gorącą czekoladę - jedna z Baileysem, druga z malinami - jak widać na zdjęciu obydwie podane z bitą śmietaną. Obydwie były dobre, dzięki bitej śmietanie nie były za słodkie :)
W lokalu są serwowane ciasta - w karcie podstawowej znajduje się ciasto marchewkowe i pomarańczowe. Ponadto w każdym miesiącu jest podawany inny rodzaj ciasta, czasami w weekend jest jeszcze dodatkowe. Ja wybrałam ciasto bezowe z truskawkami i migdałami - było przepyszne! Ciasto marchewkowe też godne polecenia.
Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz mógł się cieszyć tymi smakołykami, to lepiej zadzwoń i zarezerwuj stolik, bo lokal jest mały, a chętnych bardzo wielu ;)

Dziękujemy, PaulkaRr

Puszczyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Puszczyk? Podziel się wrażeniami!