“Polecam :) ”

VIP Room Cocktail Cafe Bar & Lounge
Nr 47 wśród 120 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 6 października 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze drinki w mieście obsługa rewelacyjna na sali i za barem jedzenie pycha najlepsze makarony w mieście Polecam każdemu Vip Room zawsze tam wrócę :)

Dziękujemy, prysznic96

Zrecenzowano 9 września 2017

lokal fajny ale barman pijany brakiem kultury nie reagujący co sie do niego mowi wiec odradzam wszystkim odwiedzanie tego miejsca

2  Dziękujemy, Filip W
Zrecenzowano 17 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Podczas wizyty w tym lokalu nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania ze strony obsługi ,kelner dbał o Nas do samego wyjścia. Makarony rewelacyjne .

1  Dziękujemy, kalosz23
Zrecenzowano 28 listopada 2016

Bedac w radomiu odwiedziłem ten lokal świetna obsługa wspaniały klimat polecam gorąco ! BO NAPRAWDE WARTO

Dziękujemy, jaskapiaseczno
Zrecenzowano 26 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Pomimo braku rezerwcji oraz braku wolnych miejsc obsluga starala sie ze wszystkich sil aby nam umilic wieczor. Goraco polecam.

Dziękujemy, Karol P

VIP Room Cocktail Cafe Bar & Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w VIP Room Cocktail Cafe Bar & Lounge? Podziel się wrażeniami!