Zrecenzowano: 24 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel średniej jakości, ubogie śniadanie, brak parkingu, jest miejskimi do 8 rano trzeba wyjechać lub iść do parkometry, sauna włączana na prośbę klienta godzinę przed trzeba powiadomić. Z drugiej strony nie za bardzo jest alternatywa w Radomiu.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Lukasz K
Zrecenzowano: 17 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Pani na recepcji bardzo pomocna , pomogła mi zorganizować bukiety z pobliskiej kwiaciarni .
Hotel czysty , pokoje ładne , wysokie pokoje dają wrażenie przestronnego wnętrza .
Śniadanie pyszne ,personel uśmiechnięty i bardzo pomocny ,
Świetna lokalizacja hotelu obok miastowego deptaka !
Baaaardzo polecam

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
2  Dziękujemy, agnieszka0110
Zrecenzowano: 1 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnia swoje standardy. Jest czysto i po remoncie. Pokoje duże. Świetna lokalizacja i dobre śniadanie (patrz zdjęcie). Ma też swoje ograniczenia wynikające z lokalizacji (brak parkingu) czy zaadoptowania starego budynku (wąskie korytarze, mikro recepcja itp. ). Ogólnie bardzo przyzwoite wrażenie.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Sapigorski
Zrecenzowano: 18 lutego 2016

Trafiłem tu na przestronny pokój z bardzo wygodnym łóżkiem. Hotel dysponuje dobrze wyposażoną siłownią (w cenie pokoju) i (odpłatną) sauną. Bogate i smaczne śniadanie, a także fachowa i rzeczowa obsługa. Minusem jest niewielka ilość miejsc parkingowych na przeciwko hotelu. Uwaga - miejsca parkingowe są płatne - opłaty dokonuj sie w miejskich parkometrach.

Wskazówka dotycząca pokojów: Gdy wybierzesz pokój na 2 piętrze będziesz miał blisko do siłowni i sauny, które również na tym poziomie są zlokalizowane.
  • Data pobytu: luty 2016, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Tadeusz R
Zrecenzowano: 21 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Nocowałem tylko jedna noc, ale hotel zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalna obsługa w recepcji, winda sprawna, okno pokoju wychodzące na patio hotelowe zapewniało spokój i ciszę. Łóżko trochę małe, ale to była jedynka. Wole jednak szersze łóżka-dwuosobowe. TV, wifi bezpłatne i dobry zasięg na pierwszym piętrze. W łazience nagrzewnica powietrza, suszarka i wszystko inne jak należy. Czysto i higienicznie. Śniadanie bardzo smaczne, duży wybór, pyszna kawa i ciasto na deser. Faktura z samego rana juz czekała w recepcji. Polecam, choć nie jest to najtańszy hotel w mieście.

Data pobytu: listopad 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Maksmilian