Zrecenzowano: 1 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnia swoje standardy. Jest czysto i po remoncie. Pokoje duże. Świetna lokalizacja i dobre śniadanie (patrz zdjęcie). Ma też swoje ograniczenia wynikające z lokalizacji (brak parkingu) czy zaadoptowania starego budynku (wąskie korytarze, mikro recepcja itp. ). Ogólnie bardzo przyzwoite wrażenie.

Termin pobytu: czerwiec 2016
3  Dziękujemy, Sapigorski
Zrecenzowano: 18 lutego 2016

Trafiłem tu na przestronny pokój z bardzo wygodnym łóżkiem. Hotel dysponuje dobrze wyposażoną siłownią (w cenie pokoju) i (odpłatną) sauną. Bogate i smaczne śniadanie, a także fachowa i rzeczowa obsługa. Minusem jest niewielka ilość miejsc parkingowych na przeciwko hotelu. Uwaga - miejsca parkingowe są płatne - opłaty dokonuj sie w miejskich parkometrach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Gdy wybierzesz pokój na 2 piętrze będziesz miał blisko do siłowni i sauny, które również na tym poziomie są zlokalizowane.
Termin pobytu: luty 2016
2  Dziękujemy, Tadeusz R
Zrecenzowano: 21 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Nocowałem tylko jedna noc, ale hotel zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalna obsługa w recepcji, winda sprawna, okno pokoju wychodzące na patio hotelowe zapewniało spokój i ciszę. Łóżko trochę małe, ale to była jedynka. Wole jednak szersze łóżka-dwuosobowe. TV, wifi bezpłatne i dobry zasięg na pierwszym piętrze. W łazience nagrzewnica powietrza, suszarka i wszystko inne jak należy. Czysto i higienicznie. Śniadanie bardzo smaczne, duży wybór, pyszna kawa i ciasto na deser. Faktura z samego rana juz czekała w recepcji. Polecam, choć nie jest to najtańszy hotel w mieście.

Termin pobytu: listopad 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Maksmilian
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2015

W dniu 8 lipca 2015 roku skorzystałem z noclegu w hotelu Europejski w Radomiu.
Przyjechałem w godzinach wieczornych. W recepcji poinformowano mnie, że po godz.8.00 muszę opłacić parking, a najlepiej jak to zrobię w dniu dzisiejszym. Skandal hotel szczycący się trzema gwiazdkami nie ma swojego parkingu!!!!!!! Po zameldowaniu się otrzymałem elektroniczny klucz do pokoju nr.109. Wjechałem windą bardzo ciasną.
Po otwarciu drzwi zastałem moloch pokój z oknami wychodzącymi na sami już nie wiem jak to określić już wiem dachy tak dachy "kurników" Do tego brak klimatyzacji zmusił mnie do otwarcia okien. Przez całą noc za oknem działał jakiś wyciąg nie miłosiernie hałasując. Pokój, to całkowite bezguście. Czułem się w nim jak w ………. Łazienka czysta, czyste ręczniki woda ciepła. Kabina z której tryskała woda na zewnątrz jak z konewki do podlewania kwiatów. Śniadanie beznadziejne. Mały wybór potraw, pieczywo czerstwe, ekspres do kawy to rupieć. jedynie sympatyczna była pani kelnerka, która widząc moją minę po nie przespanej nocy i brak "uznania" za menu nadrabiała
grzecznością i uśmiechem. A tak ogólnie to cały hotel wyglądał brudno. Jedynie fasada frontowa ukrywała mankamenty wnętrza. Doradzam wybór innego hotelu. Pozdrawiam. Mirosław Słowikowski.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie chcę podjąć ryzyka we wskazaniu pokoju.
Termin pobytu: lipiec 2015
3  Dziękujemy, Miroslaw S
Zrecenzowano: 6 czerwca 2015

Doskonała lokalizacja i bardzo dobre jedzenie w restauracji hotelowej. Ogólnie hotel sprawia bardzo dobre wrażenie, pokoje świeże, czyste, dobrze umeblowane i wykończone, super łóżko (długość 220 !, bardzo wygodne). A teraz co mi przeszkadzało: ciemne korytarze rozświetlane lampami po wykryciu ruchu (co w dobie oświetlenia ledowego może nie jest już takie konieczne), główne oświetlenie pokoju, no i to, że słychać imprezujących sąsiadów ale to już nie wina hotelu, no może była trochę za cienka ściana :)
Polecam ten hotel, niestety rezerwacje należy robić z dużym wyprzedzeniem, gdyż brak wolnych miejsc.

Termin pobytu: czerwiec 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
2  Dziękujemy, missim4