“Bardzo polecam”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Europejski Boutique Hotel
Miejsce nr 2 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 17 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Pani na recepcji bardzo pomocna , pomogła mi zorganizować bukiety z pobliskiej kwiaciarni .
Hotel czysty , pokoje ładne , wysokie pokoje dają wrażenie przestronnego wnętrza .
Śniadanie pyszne ,personel uśmiechnięty i bardzo pomocny ,
Świetna lokalizacja hotelu obok miastowego deptaka !
Baaaardzo polecam

Data pobytu: czerwcu 2016, podróż służbowa
2  Dziękujemy, agnieszka0110
Napisz recenzję

Zrecenzowano 1 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnia swoje standardy. Jest czysto i po remoncie. Pokoje duże. Świetna lokalizacja i dobre śniadanie (patrz zdjęcie). Ma też swoje ograniczenia wynikające z lokalizacji (brak parkingu) czy zaadoptowania starego budynku (wąskie korytarze, mikro recepcja itp. ). Ogólnie bardzo przyzwoite wrażenie.

Data pobytu: czerwcu 2016, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Sapigorski
Zrecenzowano 18 lutego 2016

Trafiłem tu na przestronny pokój z bardzo wygodnym łóżkiem. Hotel dysponuje dobrze wyposażoną siłownią (w cenie pokoju) i (odpłatną) sauną. Bogate i smaczne śniadanie, a także fachowa i rzeczowa obsługa. Minusem jest niewielka ilość miejsc parkingowych na przeciwko hotelu. Uwaga - miejsca parkingowe są płatne - opłaty dokonuj sie w miejskich parkometrach.

Wskazówka dotycząca pokojów: Gdy wybierzesz pokój na 2 piętrze będziesz miał blisko do siłowni i sauny, które również na tym pozi...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lutym 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Tadeusz R
Zrecenzowano 21 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Nocowałem tylko jedna noc, ale hotel zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalna obsługa w recepcji, winda sprawna, okno pokoju wychodzące na patio hotelowe zapewniało spokój i ciszę. Łóżko trochę małe, ale to była jedynka. Wole jednak szersze łóżka-dwuosobowe. TV, wifi bezpłatne i dobry zasięg na pierwszym piętrze. W łazience nagrzewnica powietrza, suszarka i wszystko inne jak należy. Czysto i higienicznie. Śniadanie bardzo smaczne, duży wybór, pyszna kawa i ciasto na deser. Faktura z samego rana juz czekała w recepcji. Polecam, choć nie jest to najtańszy hotel w mieście.

Data pobytu: listopadzie 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Maksmilian
Zrecenzowano 6 sierpnia 2015

W dniu 8 lipca 2015 roku skorzystałem z noclegu w hotelu Europejski w Radomiu.
Przyjechałem w godzinach wieczornych. W recepcji poinformowano mnie, że po godz.8.00 muszę opłacić parking, a najlepiej jak to zrobię w dniu dzisiejszym. Skandal hotel szczycący się trzema gwiazdkami nie ma swojego parkingu!!!!!!! Po zameldowaniu się otrzymałem elektroniczny klucz do pokoju nr.109. Wjechałem windą bardzo ciasną.
Po otwarciu drzwi zastałem moloch pokój z oknami wychodzącymi na sami już nie wiem jak to określić już wiem dachy tak dachy "kurników" Do tego brak klimatyzacji zmusił mnie do otwarcia okien. Przez całą noc za oknem działał jakiś wyciąg nie miłosiernie hałasując. Pokój, to całkowite bezguście. Czułem się w nim jak w ………. Łazienka czysta, czyste ręczniki woda ciepła. Kabina z której tryskała woda na zewnątrz jak z konewki do podlewania kwiatów. Śniadanie beznadziejne. Mały wybór potraw, pieczywo czerstwe, ekspres do kawy to rupieć. jedynie sympatyczna była pani kelnerka, która widząc moją minę po nie przespanej nocy i brak "uznania" za menu nadrabiała
grzecznością i uśmiechem. A tak ogólnie to cały hotel wyglądał brudno. Jedynie fasada frontowa ukrywała mankamenty wnętrza. Doradzam wybór innego hotelu. Pozdrawiam. Mirosław Słowikowski.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie chcę podjąć ryzyka we wskazaniu pokoju.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2015, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Miroslaw S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Radom — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1,3 km
w odległości 21,8 km
Palac Domaniowski Resort & Conference
w odległości 38,9 km
Hotel Senator Centrum Konferencyjne
Hotel Senator Centrum Konferency...
Nr 2 z 2 w lokalizacji Starachowice
Liczba recenzji: 110
w odległości 0,9 km
Hotel Poniatowski
Hotel Poniatowski
Nr 3 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 21
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Europejski Boutique Hotel? Podziel się wrażeniami!

Europejski Boutique Hotel — dodatkowe informacje

Adres: ul. Słowackiego 11, Radom 26-600, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zakres cen: 240 zł–324 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Europejski Boutique Hotel 4*
Liczba pokoi: 30
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Europejski Boutique Hotel **** to połączenie butikowego hotelu, doskonałego miejsca na organizację wydarzeń biznesowych oraz nowoczesnego centrum rekreacji. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, naprzeciwko parku im. Tadeusza Kościuszki tworzą wspaniałe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Europejski Boutique Hotel oferuje noclegi w eleganckich pokojach lux, komfortowych pokojach biznes oraz pokojach standard. Hotel dysponuje 29 pokojami, mogącymi pomieścić do 49 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, internet oraz łazienkę z prysznicem. Pokoje superior są klimatyzowane, wyposażone w lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Europejski Boutique Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?