“Polecam”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Europejski Boutique Hotel
Miejsce nr 2 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 18 lutego 2016

Trafiłem tu na przestronny pokój z bardzo wygodnym łóżkiem. Hotel dysponuje dobrze wyposażoną siłownią (w cenie pokoju) i (odpłatną) sauną. Bogate i smaczne śniadanie, a także fachowa i rzeczowa obsługa. Minusem jest niewielka ilość miejsc parkingowych na przeciwko hotelu. Uwaga - miejsca parkingowe są płatne - opłaty dokonuj sie w miejskich parkometrach.

Wskazówka dotycząca pokojów: Gdy wybierzesz pokój na 2 piętrze będziesz miał blisko do siłowni i sauny, które również na tym pozi...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lutym 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Tadeusz R
Napisz recenzję

Zrecenzowano 21 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Nocowałem tylko jedna noc, ale hotel zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalna obsługa w recepcji, winda sprawna, okno pokoju wychodzące na patio hotelowe zapewniało spokój i ciszę. Łóżko trochę małe, ale to była jedynka. Wole jednak szersze łóżka-dwuosobowe. TV, wifi bezpłatne i dobry zasięg na pierwszym piętrze. W łazience nagrzewnica powietrza, suszarka i wszystko inne jak należy. Czysto i higienicznie. Śniadanie bardzo smaczne, duży wybór, pyszna kawa i ciasto na deser. Faktura z samego rana juz czekała w recepcji. Polecam, choć nie jest to najtańszy hotel w mieście.

Data pobytu: listopadzie 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Maksmilian
Zrecenzowano 6 sierpnia 2015

W dniu 8 lipca 2015 roku skorzystałem z noclegu w hotelu Europejski w Radomiu.
Przyjechałem w godzinach wieczornych. W recepcji poinformowano mnie, że po godz.8.00 muszę opłacić parking, a najlepiej jak to zrobię w dniu dzisiejszym. Skandal hotel szczycący się trzema gwiazdkami nie ma swojego parkingu!!!!!!! Po zameldowaniu się otrzymałem elektroniczny klucz do pokoju nr.109. Wjechałem windą bardzo ciasną.
Po otwarciu drzwi zastałem moloch pokój z oknami wychodzącymi na sami już nie wiem jak to określić już wiem dachy tak dachy "kurników" Do tego brak klimatyzacji zmusił mnie do otwarcia okien. Przez całą noc za oknem działał jakiś wyciąg nie miłosiernie hałasując. Pokój, to całkowite bezguście. Czułem się w nim jak w ………. Łazienka czysta, czyste ręczniki woda ciepła. Kabina z której tryskała woda na zewnątrz jak z konewki do podlewania kwiatów. Śniadanie beznadziejne. Mały wybór potraw, pieczywo czerstwe, ekspres do kawy to rupieć. jedynie sympatyczna była pani kelnerka, która widząc moją minę po nie przespanej nocy i brak "uznania" za menu nadrabiała
grzecznością i uśmiechem. A tak ogólnie to cały hotel wyglądał brudno. Jedynie fasada frontowa ukrywała mankamenty wnętrza. Doradzam wybór innego hotelu. Pozdrawiam. Mirosław Słowikowski.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie chcę podjąć ryzyka we wskazaniu pokoju.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2015, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Miroslaw S
Zrecenzowano 6 czerwca 2015

Doskonała lokalizacja i bardzo dobre jedzenie w restauracji hotelowej. Ogólnie hotel sprawia bardzo dobre wrażenie, pokoje świeże, czyste, dobrze umeblowane i wykończone, super łóżko (długość 220 !, bardzo wygodne). A teraz co mi przeszkadzało: ciemne korytarze rozświetlane lampami po wykryciu ruchu (co w dobie oświetlenia ledowego może nie jest już takie konieczne), główne oświetlenie pokoju, no i to, że słychać imprezujących sąsiadów ale to już nie wina hotelu, no może była trochę za cienka ściana :)
Polecam ten hotel, niestety rezerwacje należy robić z dużym wyprzedzeniem, gdyż brak wolnych miejsc.

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
2  Dziękujemy, missim4
Zrecenzowano 6 października 2013

Hotel ma kilka plusów: bardzo miłą obsługę, czyste i w miarę nowe pokoje oraz bardzo dobrą lokalizację. Ale minusy są znaczące: brak parkingu dla gości (przed wejściem jest parking miejski, w trakcie mojego pobytu całkowicie zastawiony, a jedyne miejsce zarezerwowane dla hotelu jest wykorzystywane przez jego właściciela), przeciętny wybór na śniadaniu, zimno w pokoju (brak ogrzewania mimo 5 stopni w nocy) a na ciepłą wodę pod prysznicem czekałem 5 minut.

• Data pobytu: wrześniu 2013, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Grzegorz G
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Radom — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1,3 km
w odległości 21,8 km
Palac Domaniowski Resort & Conference
w odległości 38,9 km
Hotel Senator Centrum Konferencyjne
Hotel Senator Centrum Konferency...
Nr 2 z 2 w lokalizacji Starachowice
Liczba recenzji: 110
w odległości 0,9 km
Hotel Poniatowski
Hotel Poniatowski
Nr 3 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 21
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Europejski Boutique Hotel? Podziel się wrażeniami!

Europejski Boutique Hotel — dodatkowe informacje

Adres: ul. Słowackiego 11, Radom 26-600, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zakres cen: 240 zł–324 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Europejski Boutique Hotel 4*
Liczba pokoi: 30
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Europejski Boutique Hotel **** to połączenie butikowego hotelu, doskonałego miejsca na organizację wydarzeń biznesowych oraz nowoczesnego centrum rekreacji. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, naprzeciwko parku im. Tadeusza Kościuszki tworzą wspaniałe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Europejski Boutique Hotel oferuje noclegi w eleganckich pokojach lux, komfortowych pokojach biznes oraz pokojach standard. Hotel dysponuje 29 pokojami, mogącymi pomieścić do 49 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, internet oraz łazienkę z prysznicem. Pokoje superior są klimatyzowane, wyposażone w lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Hotels.com i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Europejski Boutique Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?