“Mniam mniam:)”
Bar Kubuś — recenzja

Bar Kubuś
Nr 24 wśród 120 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 17 października 2017

Pychota obiadki jadłam tam kilka razy i musze napisać ze jedzenie smacznie i dużo .Ceny przystępne za dania jak i za zestaw obiadowy . Tak smacznie jak bym sama gotowała.Polecam

Dziękujemy, anarchya117

Zrecenzowano 28 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

"Kubuś" bardzo dobrze pełni swoją funkcję. Jest to bar o estetycznym wystroju, gdzie smaczne i świeże jedzenie podawane jest szybko. Panie nie żałują okrasy na ziemniakach (dużo skwarków i tłuszcz), więc jeżeli ktoś tego nie lubi, lepiej o tym uprzedzić.

Dziękujemy, Mariusz I
Zrecenzowano 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre dania, rzadko spotykany ozorek, na ktory wpadamy za kazdym razem bedac w Radomiu. Mila obsluga, danie gotowe w 2min. Kacik dla dzieci, krzeselko do karmienia - polecam

Dziękujemy, a_g_g_u_ma
Zrecenzowano 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Schabowy z młodą kapustą jak u babci, wszystko świeże i ciepłe , obsługa uśmiechnięta i zawsze pomocna, na pewno wrócimy !! Polecam !!

Dziękujemy, Marcin D
Zrecenzowano 6 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre domowe jedzenie, troche za ostre zupy; ale Dania dnia sa bardzo dobre; polecam filet z piersi kurczaka

Dziękujemy, kiniaslife

Bar Kubuś — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Bar Kubuś? Podziel się wrażeniami!