“Smaczne jedzenie ”
Bar Kubuś — recenzja

Bar Kubuś
Nr 24 wśród 119 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

"Kubuś" bardzo dobrze pełni swoją funkcję. Jest to bar o estetycznym wystroju, gdzie smaczne i świeże jedzenie podawane jest szybko. Panie nie żałują okrasy na ziemniakach (dużo skwarków i tłuszcz), więc jeżeli ktoś tego nie lubi, lepiej o tym uprzedzić.

Dziękujemy, Mariusz I
Napisz recenzję

Zrecenzowano 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre dania, rzadko spotykany ozorek, na ktory wpadamy za kazdym razem bedac w Radomiu. Mila obsluga, danie gotowe w 2min. Kacik dla dzieci, krzeselko do karmienia - polecam

Dziękujemy, a_g_g_u_ma
Zrecenzowano 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Schabowy z młodą kapustą jak u babci, wszystko świeże i ciepłe , obsługa uśmiechnięta i zawsze pomocna, na pewno wrócimy !! Polecam !!

Dziękujemy, Marcin D
Zrecenzowano 6 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre domowe jedzenie, troche za ostre zupy; ale Dania dnia sa bardzo dobre; polecam filet z piersi kurczaka

Dziękujemy, kiniaslife
Zrecenzowano 1 września 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce dobrze zlokalizowane, z bardzo dobrym i niedrogim jedzeniem. Obsługa przemiła, a lokal czysty, schludny i przyjemny. Polecam!

Dziękujemy, Wiktor B

Bar Kubuś — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Bar Kubuś? Podziel się wrażeniami!