“Dobry wybór”
Green Zebra — recenzja

Green Zebra
Nr 19 wśród 122 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 13 października 2017

To było tak w drodze z Rzeszowa do Warszawy postanowiliśmy zrobić w Radomiu przerwę na posiłek . Zajrzałam do tripadvisor poczytałam i wybrałam Zieloną Zebrę lubię nie jeść mięsa .
Lokal znaleźliśmy bez problemu to był piątek ok 19. Wolny stolik miła dziewczyna
podaje kartę . Wybieramy, zupy drugie dania desery herbatę . I juz po kilku minutach dostajemy zupy mój veganski krem z buraka bardzo mi smakował intensywny dobrze doprawiamy . Następny talerz to dwa gołąbki veganskie farsz z soczewicy grzybow... w pysznym sosie pomidorowym bardzo dobry polecam spróbujcie .
Ale deser to mój numer 1 budyń czekoladowy z jaglanki plus ciepła polewa owocowa
Gratuluje
Bylo sprawnie i bardzo szybko podawane dania cena bardzo razsadna 80 zł za dwie osoby .
Ja polecam i dziękuje za dobry obiad
Agata i Tomek

1  Dziękujemy, Agata N

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tu kiedy szukałem
restauracji wegańskiej będąc w Radomiu. Jedzonko pyszne. Obsługa miła. Sama knajpka niczego sobie. Warto spróbować!

1  Dziękujemy, Rafał Z
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kotlety buraczano jaglana rewelacja. Gołąbki pycha. Miejsce absolutnie godne polecenia. Sajgonki lepiej chyba podawać mniej a większe. Zbyt wysmazone. Miejsce ładne i czyste

1  Dziękujemy, Michal K
Zrecenzowano 6 lutego 2017

Do tej małej knajpki trafiliśmy z myślą zjedzenia czegoś małego na kolację. Zamówiona zupa z soczewicy była odpowiednio doprawiona -pyszna, gołąbkom z ryżem i soją również nie można było niczego zarzucić. Menu zaspokoi każdy poziom głodu. Lokalizacja mało ciekawa, chociaż blisko Galerii Słonecznej.

Dziękujemy, zoriw2017
Zrecenzowano 3 października 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszne, zdrowe jedzenie to największy atut tego miejsca. W pobliżu znajduje się sklep ze zdrową żywnością i centrum miasta.

Dziękujemy, Wiktor B

Green Zebra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Green Zebra? Podziel się wrażeniami!