“Pychota od 100 lat:)”
Zapiekanki — recenzja

Zapiekanki
Nr 1 wśród 120 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 17 października 2017

Po prostu pyszne znam te zapiekanki od dziecka kiedy to mama je kupowała mi przy okazji bycia w mieście .Ja tak samo robiłam jak bywałam z dziećmi w tym miejscu. A teraz mój syn zabiera tam swoja córkę. Jest nadal pysznie.

Dziękujemy, anarchya117

Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Każda osoba z Radomia wie gdzie są najlepsze zapiekanki w Polsce. Gdziekolwiek byśmy nie zjedli to wraca smak zapiekanek z Moniuszki i do nich zawsze porównujemy te zjedzone w innych miejscach rozsianych po świecie. Zapiekanki z Moniuszki to zdecydowany number one!!!

Dziękujemy, Maciej S
Zrecenzowano 22 września 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejki po zapiekanki świadczą same za siebie, kultowe miejsce, które pomimo tylu lat funkcjonowania dalej się broni

Dziękujemy, Podkomorzy
Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Ciągła kolejka w tym miejscu świadczy tylko o tym że podają tam wyborne zapiekanki. Wszystko świeże i smaczne.

Dziękujemy, Daniel Ł
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam każdemu specerowiczowi po Radomiu odwiedzenie ulicy Moniuszki! Najlepsze zapiekanki w mieście!

Dziękujemy, Kacper K

Zapiekanki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zapiekanki? Podziel się wrażeniami!