“Zalety i wady”
Lodomania — recenzja

Lodomania
Nr 3 wśród 6 Desery (Radom)
Zrecenzowano 19 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko w Lodomanii jest bardzo smaczne, kawa lody czy gofry.
Ceny nie przerażają a miejsce jest bardzo przyjemne ale ma jedną poważną wadę. Obsługę. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby ktoś podszedł mnie obsłużyć wcześniej niż 10 minut od przyjścia. A kiedy już osobiście pofatyguję się do pań, żeby coś zamówić zwracają mi uwagę żebym....usiadł i czekał dalej. „Zaraz ktoś przyjdzie”. Zawsze ta sama historia, która miłe chwile w Lodomanii zamienia w niepotrzebne nerwy. Sytuacja powtarza się bez względu na obłożenie lokalu. Przy dużej ilości gości można to zrozumieć, ale kiedy zajęte są dwa stoliki? Może właściciel powinien pomyśleć o dodatkowym personelu? Mała rzecz, która do tego przyjemnego w gruncie rzeczy miejsca skutecznie zniechęca.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, stavko

Zrecenzowano 27 lutego 2018

Byłyśmy z koleżnką stałymi klientkami aż do niedzieli kiedy o 13 siadłyśmy na lody i kawę i Pani kelnerka,która wtedy tam miała dyżur na nasze zamówienie że poproszę wodę z dużą ilością cytryny ,przyniosła wodę z jednym plasterkiem i na uwagę że miało być dużo wróciła do bufetu dołożyła cytryny i przyniosła stawiając z impetem na stolik jako obrażona że coś musiała dodatkowo.Wychodząc zwróciłyśmy uwagę że nie była grzeczna.Dzisiaj starym zwyczjem chciałyśmy wypić kawę inna Pani,powiedziała do nas że to my byłyśmy niegrzeczne wobec Jej koleżanki.Oczywiście nie zostałyśmy i mam pytanie do właściciela,czy wyraża zgodę na niegrzeczne traktowanie klientów.Panie tam pracujące nie rozumieją że będąc niegrzeczne stracą klientów a konsekwencje poniesie właściciel,bo mniej będzie mił klientów,a co za tym idzie mniej pieniążków w kasie.Pomijam fakt że innym razem Pani lelnerka zgubiła bloczek i wogóle nie przyniosła zamówieniai

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, Joanna T
Zrecenzowano 31 stycznia 2018

Ekstra miejsce na odpoczynek po zakupach w galerii. Kawa przepyszna, gofry także, chociaż najlepsze z samym cukrem pudrem, wtedy czuć smak gofra, frużelina wszystko zabija. Jak najbardziej polecam :)

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 17 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Gofry i kawa super smaczne! Trochę za dużo bitej śmietany do kawy z lodami ale to już kwestia co kto lubi. Moja dwu dniowa wizyta w Radomiu i byłam dwa razy. Pycha rurki z kremem :)

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Syla12
Zrecenzowano 11 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszności! Lody i kawa! Jak zawsze słodko i miło. Świetna obsluga, dziewczyny przesympatyczne. I blisko do Kina

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Malcolm C

Lodomania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Lodomania? Podziel się wrażeniami!