“Kocham dobre jedzenie”

Winowajcy Tapas & Wine Bar
Nr 20 wśród 141 Restauracje (Radom)

Winowajcy Radom.
Postanowiłem wypróbować kolejne miejsce na mapie gastronomicznej Radomia. Przyjaciel Marcin chciał mnie zaprosić tu w poniedziałek ale niestety było zamknięte. Pech...
Dziś udało się. Wczesny lunch, w drzwiach wita mnie uśmiechnięta kelnerka. Proponuje stolik na antresoli. Niestety większość stołów na dole zajętych. Miejsce ciekawe, trochę modernistyczne z odkryta cegłą ale w sumie ciepłe.
Wracając do pani kelnerki i samych Winowajców, poinformowano mnie o zestawie dnia. Zainteresowała mnie zupa krem z grzybów. Nie miałem ochoty na danie główne. Pani niestety poinformowała mnie kulturalnie ze niestety nie może mi zaserwować tylko zupy. Odrobine zawiedziony zamówiłem dwie przystawki. Tatar wołowy koniecznie oraz krewetki na sałacie. Tatar bardzo ładnie podany, z odrobina bulionu grzybowego w małym naczynku obok talerza. Ciekawy smak połączenia mięsa z bulionem. Jedyny mankament dania garni z frytowanej cebuli, która zabijała kompletnie smak i delikatność polędwicy. Sugerowałbym aby Chef zamienił cebule na jarmuż frytowany. Mniej intensywny smak a chrupkości zachowana. Krewetki pachnące dymem, podane na sałacie z francuskim dressingiem. Dopełniony smak owocem granatu. Sympatyczne danie aczkolwiek wielkość zielska na talerzu raczej sugerowała by dodatek do dania głównego aniżeli przystawkę samą w sobie. Ponieważ wywodzę się z miejsc gdzie klient zawsze ma racje i wszystko trzeba zrobić aby go zadowolić odejmuje z własnej skali oceny aż dwa punkty. Kolejny punkt odejmuje za zabicie smaku jednego z najdelikatniejszych mięs na świecie jakim jest polędwica frytowaną cebulą. Bardzo dobre 7/10.

Dziękujemy, Bartlomiej K

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Dziś tj 8 sierpnia byliśmy w restauracji z mężem i małym dzieckiem. Pan kelner poproszony zaraz przyniósł krzesełko dla dziecka. Poprosiłam kelnera o chlebek z masełkiem (nie ma w karcie) kelner bez problemu przyniósł. Dodatkowo dla naszej córeczki znalazły się maliny. Jestem tak pozytywnie zaskoczona podejściem kelnera. Dodatkowo jedzenie było przepyszne: ja zamówiłam krewetki w tempurze, a mąż deskę serów I hamburgera. Jedzenie było obłędne. Obsługa Pana kelnera na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam to miejsce!

Dziękujemy, AgataPawluczykkk
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam Winowajców, fajny design, pyszne jedzeni, szczególnie śniadania, przychodzimy tu czasem ze znajomymi i zawsze miło spędzamy tu czas. W Winowajcach miałam tez swoją część wieczoru panieńskiego- spisali się na 6. Jedzenie rewelacja jak zwykle, obsługa tez bardzo miła. Bardzo polecam !

Dziękujemy, 814gosiag
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Bywam dość regularnie wg mnie nr 1 w Radomiu albo na pewno w pierwszej 3.
polecam przyjezdnym z wybrednym podniebieniem jak dotą wszyscy zachwyceni.
Zarówno owoce morza czy steki czy tapas doskonałe, na koniec zimna Estrella i ....
boskie polecam każdemu!

Dziękujemy, Pawelpolska
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko przepyszne, tatar jeden z najlepszych jakie jadłem, polecam aaa i rewelacyjna obsługa warto odwiedzić to miejsce...

Dziękujemy, 472bartoszg

Winowajcy Tapas & Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Winowajcy Tapas & Wine Bar? Podziel się wrażeniami!