“Poziom raczej słaby”

Winowajcy Tapas & Wine Bar
Nr 55 wśród 119 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Myślę, iż należy zacząć od kwestii śmiesznie mikrospokpijnych porcji tapas (każdy warszawski tapas bar serwuje porcje 2 razy większe). Do tego są one mało oryginalne i średnio smaczne. Kawałek niezbyt świeżej bagietki z serem, czy przypalone patatas alioli nie działaja na korzyść tego miejsca. Jedyną przystawką godną polecenia były panierowane kalmary. Generalnie, nie polecam.

Dziękujemy, Bea_Bea_2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jar C, Właściciel, Winowajcy Tapas & Wine BarOdpowiedź udzielona 21 września 2017

Szanowna Pani,
dziękujemy za recenzje. Tapas co do założenia są to małe przekąski mające pobudzić apetyt, oczywiście nie każdy musi o tym wiedzieć dlatego obsługa powinna poinformować o porcjach serwowanych jako Tapas.
Jeśli chodzi o nasze produkty to z pełna odpowiedzialnością możemy zapewnić ze każdego dnia rano do naszej restauracji dostarczane jest świeże pieczywo owoce i warzywa.
Mimo wszystko zapraszamy następnym razem byc nowej już lokalizacji na Marii Skłodowskiej 4.
Mamy nadzieje ze będzie Pani bardziej usatysfakcjonowana.
Mimo wszystko cieszymy się ze kalmary Pani smakowały.

Zrecenzowano 26 lipca 2017

Polecam wszystkim, którzy chcą zjeść coś innego i zarazem smacznego. Szkoda, że w Menu nie są szczegółowo opisane dania, o wszystko trzeba dopytywać kelnera.

Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 12 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonałe TAPAS , świetne dania główne (polecam pastrami i wieprzowinę z grejpfrutem) i dodatkowo wspaniałe wina i drinki ! Atmosfera cudowna ! Trochę słonecznej Hiszpanii w Radomiu. Polecam !

Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano 25 maja 2017

Jedzenie bardzo dobre i stosunkowo tanie
Miejsce warte polecenie bo taką kuchnię nie można spotkać w każdej restauracji, choć wegetarianie tam się nie najedzą;)
Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Chyba moje ulubiona restauracja w Radomiu. Bardzo dobre przystawki, duzy wybor rumu. Miejsce kameralne i klimatyczne. Obsluga bardzo spoko.

1  Dziękujemy, Bunchuu

Winowajcy Tapas & Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Winowajcy Tapas & Wine Bar? Podziel się wrażeniami!