“Warto zjesc”
Burger Brothers — recenzja

Burger Brothers
Nr 28 wśród 119 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 16 marca 2017

Zazwyczaj wchodze tam zejsc podczas picia alkoholu na miescie. Zawsze jest ok, jedzenie smaczne, obsluga mloda i bardzo wyluzowana. Otwarte chyba do 2 w nocy co jest ogromnym plusem. Ceny normalne jak za burgera 12-20 pln. Polecam

Dziękujemy, Andrzej_Cipacha
Napisz recenzję

Zrecenzowano 20 grudnia 2016

Lokal mały, ale położony w centrum miasta. Obsługa niewielka, ale wystarczająca do stworzenia przyjacielskiej atmosfery. Burger w dobrej cenie, naprawdę wart kilkunastu złotych. W sam raz dla smakoszy!

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 3 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Burger dobry, wrap też, w stylu meksykańskim. Frytki dobrze przyprawione, nie tylko solą. Minus za dziwne zachowanie obsługi, gdy chce się wymienić punkty na burgera. Skoro jest taki program lojalnościowy, to trzeba być przygotowanym na to, że klient będzie chciał punkty wykorzystać. Dziwne spojrzenia tylko zniechęcają. Poza jedną sytuacją obsługa była miła.

Dziękujemy, Maxonic
Zrecenzowano 24 maja 2016

Co tu dużo mówić! Nie ma lepszych burgerów w Radomiu! Jadłem w Burgeromanii i American Dream, niestety tam średnio! Szczerze polecam Burger Brothers!

Dziękujemy, DawidROSA
Zrecenzowano 3 kwietnia 2016

Bardzo sympatyczne miejsce, wyluzowana obsługa. Burgery świeże, soczyste. Jest to typowy fast food z kilkoma krzesełkami, ale na szybki wypad na lunch czy obiad polecam. Bardzo sycące.

Dziękujemy, Maja K

Burger Brothers — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Burger Brothers? Podziel się wrażeniami!