“siódme niebo wyobraźni”
Tre Colori — recenzja

Tre Colori
Nr 16 wśród 122 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 2 września 2017

doskonała pizza,wypieczona w punkt, super sałatka z kurczakiem, świeże warzywa , doskonały sos, produkty z wysokiej półki, dowóz dobry,miła i profesjonalna obsługa przez telefon. gorąco polecamy!

Dziękujemy, Michał P

Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Polecam przepyszną pizzę, spora, do pizzy podają oliwy smakowe! odpowiednio wypieczona, można mieszać dodatki. Przemiła obsługa i przesmaczna lemoniada :) Kameralnie i przyjemnie

Dziękujemy, Małgorzata Ż
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam, warto zjechać z trasy i tu zjeść, jest pysznie, pizza z oryginalnej włoskiej mąki. Lokal czysty, włoskie radio w tle, przemiła obsługa, bardzo krótki czas oczekiwania na danie.

Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano 28 kwietnia 2017

Miejsce bardzo malutkie, wiec brakuje atmosfery intymnosci, wystroj ladny i schludny, zgodny i spojny z rodzajem serwowanej kuchni. Jedzenie bardzo dobre, w sensownej cenie. Jedlismy tylko pizze, ciekawa jestem past.

Dziękujemy, tyszkajoanna
Zrecenzowano 13 marca 2017

Bardzo dobra pizza,obsluga mila i pomocna,lokal czysty, nie ma problemu z parkowaniem.Polecam, miejsce gdzie mozna w spokoju zjesc cos pysznego ;)

Dziękujemy, Ilona-Paolo

Tre Colori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Tre Colori? Podziel się wrażeniami!