“Pyszna pizza!”
Tre Colori — recenzja

Tre Colori
Nr 16 wśród 119 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Polecam przepyszną pizzę, spora, do pizzy podają oliwy smakowe! odpowiednio wypieczona, można mieszać dodatki. Przemiła obsługa i przesmaczna lemoniada :) Kameralnie i przyjemnie

Dziękujemy, Małgorzata Ż
Napisz recenzję

Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam, warto zjechać z trasy i tu zjeść, jest pysznie, pizza z oryginalnej włoskiej mąki. Lokal czysty, włoskie radio w tle, przemiła obsługa, bardzo krótki czas oczekiwania na danie.

Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano 28 kwietnia 2017

Miejsce bardzo malutkie, wiec brakuje atmosfery intymnosci, wystroj ladny i schludny, zgodny i spojny z rodzajem serwowanej kuchni. Jedzenie bardzo dobre, w sensownej cenie. Jedlismy tylko pizze, ciekawa jestem past.

Dziękujemy, tyszkajoanna
Zrecenzowano 13 marca 2017

Bardzo dobra pizza,obsluga mila i pomocna,lokal czysty, nie ma problemu z parkowaniem.Polecam, miejsce gdzie mozna w spokoju zjesc cos pysznego ;)

Dziękujemy, Ilona-Paolo
Zrecenzowano 15 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Lokal bezpretensjonalny, ale przyjemny☺ pachnie dobrym jedzeniem. Bardzo miła obsługa, smaczne penne,dobra kawa,przyzwoite ceny.

Dziękujemy, Iza L

Tre Colori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Tre Colori? Podziel się wrażeniami!