“Jedzenie super, ale.....”
Marcus — recenzja

Marcus
Nr 29 wśród 133 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 16 maja 2017

Powtórzę chyba wszystkich w swoich recenzjach - obsługa się nie nadaje do gastronomii. Może właściciele nie czytają opinii o swoim lokalu? Jak dla mnie po wymianie obsługi i wyremontowaniu łazienki (bo to w końcu lokal gastronomiczny wiec powinno być zdecydowanie lepiej) można by wystawić ocenę bardzo dobrą. Na razie jest średnio. A naprawdę można tam zjeść pyszne desery, wypić dobrą kawę,

Termin wizyty: kwiecień 2017
4  Dziękujemy, Violetta S

Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Do lokalu wybrałam się z koleżanką by zjeść śniadanie. O 9 rano było prawie pusto.
Jajecznica była poprawna, podawany jest do niej tost, z którego zrezygnowałyśmy na rzecz bagietki/kanapki z dodatkami - dobre, lecz bez zachwytu a dodatkowo podana dużo wcześniej niż sama jajecznica. Bardzo smaczna kawa.

Obsługa nieco senna. Po zapłaceniu rachunku pani z obsługi od razu powiedziała nam "do widzenia".

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, milczacaowca
Zrecenzowano 19 stycznia 2017

Pyszna kawa, dobre desery ogólnie atmosfera przyjemna ale niestety obsługa bardzo powolna . Lokal malutki nie ma w nim przestrzeni wszyscy wszystko słyszą .
Pozdrawiam

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, annaanna31
Zrecenzowano 18 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Ciasta super smaczne, pyszne herbatki, naleśniki. Jest tylko jedno ale. Byłyśmy z koleżanka ostatnimi gośćmi, kawiarnie zamykali dopiero o 21, natomiast od 20 siedziałyśmy już same. Pani kelnerka zaczęła sprzątac wokół nas, gasić wszystkie światła, świeczki, zamiatać podłogę koło nas. Czułyśmy się z koleżanka na sile wyganianie. Ostatecznie przed 20:30 zgasiła i nasza świeczkę co dało nam do myślenia, ze już sobie nie posiedzimy do końca i trzeba iść. I czar super miejsca prysł. A szkoda :( gdyby nie to i jeszcze jedna sytuacja niedawno była by to najlepsza kawiarnia w mieście wg mnie.

Termin wizyty: styczeń 2017

Bardzo miła obsługa
Polecam

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, 382michalg

Marcus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Marcus? Podziel się wrażeniami!