“Można znaleźć lepsze miejsce na śniadanie ”
Marcus — recenzja

Marcus
Nr 32 wśród 129 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Do lokalu wybrałam się z koleżanką by zjeść śniadanie. O 9 rano było prawie pusto.
Jajecznica była poprawna, podawany jest do niej tost, z którego zrezygnowałyśmy na rzecz bagietki/kanapki z dodatkami - dobre, lecz bez zachwytu a dodatkowo podana dużo wcześniej niż sama jajecznica. Bardzo smaczna kawa.

Obsługa nieco senna. Po zapłaceniu rachunku pani z obsługi od razu powiedziała nam "do widzenia".

Dziękujemy, milczacaowca

Zrecenzowano 19 stycznia 2017

Pyszna kawa, dobre desery ogólnie atmosfera przyjemna ale niestety obsługa bardzo powolna . Lokal malutki nie ma w nim przestrzeni wszyscy wszystko słyszą .
Pozdrawiam

Dziękujemy, annaanna31
Zrecenzowano 18 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Ciasta super smaczne, pyszne herbatki, naleśniki. Jest tylko jedno ale. Byłyśmy z koleżanka ostatnimi gośćmi, kawiarnie zamykali dopiero o 21, natomiast od 20 siedziałyśmy już same. Pani kelnerka zaczęła sprzątac wokół nas, gasić wszystkie światła, świeczki, zamiatać podłogę koło nas. Czułyśmy się z koleżanka na sile wyganianie. Ostatecznie przed 20:30 zgasiła i nasza świeczkę co dało nam do myślenia, ze już sobie nie posiedzimy do końca i trzeba iść. I czar super miejsca prysł. A szkoda :( gdyby nie to i jeszcze jedna sytuacja niedawno była by to najlepsza kawiarnia w mieście wg mnie.

Dziękujemy, kaolka
Zrecenzowano 28 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce na ul.Żeromskiego
Kawa czekolada gofry galaretki ciastka w atmosferze 1925 roku
Bardzo miła obsługa
Polecam

Dziękujemy, Michal G
Zrecenzowano 31 października 2016

Wstąpiłam w zimny, wietrzny dzień na kawę i coś słodkiego. Lokal jest nieduży i przytulny, w rogu znajduje się kominek z wesołym ogniem. Wystrój z elementami secesyjnymi, przyjemna, dobrze dobrana muzyka - nie żadne przypadkowe radio eska-dreska-zet-bzdet. Kawa bardzo dobra, desery pyszne.

Dziękujemy, Ania S

Marcus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Marcus? Podziel się wrażeniami!