“Raczej omijamy”
Fabrizio Italian Bar — recenzja

Fabrizio Italian Bar
Nr 4 wśród 35 Restauracje (Pruszków)

Pierwszy raz w Fabrizio byliśmy w Walentynki. Obsługa dała nam kartę i o nas zapomniała. Siedzieliśmy przy stoliku 40 min z otwartym menu, bez żadnych napojów. Po tym czasie opuściliśmy lokal. W późniejszym czasie zrobiliśmy jeszcze 2 podejścia, ale zawsze czegoś brakowało w menu, a jedzenie było zwyczajnie bardzo średnie.

Może byśmy tam jeszcze zajrzeli, ale mieszkamy nieopodal i widzimy jakie produkty dostarczane są do kuchni. Nie jesteśmy fanami marki Aro (zwłaszcza tych wielkich białych kubłów), a jeśli mielibyśmy chęć na paczkowanego łososia z Biedronki to mamy go na wyciągnięcie ręki. Ja rozumiem, że restauracje rządzą się swoimi prawami, ale myśl o jedzeniu tak niskiej jakości, wysokoprzetworzonych produktów, których nikomu sama bym nie podała sprawia, że omijam to miejsce szerokim łukiem.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 100Lily_a

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie. Będę wracać na pizzę z gorgonzolą i gruszką, jest pyszna! Profiterole wysmienite. Polecam!

Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Okropne makarony, mięsa praktycznie nie ma w sosie, niesmaczne doprawione. Zdecydowanie Nie polecam.

Dziękujemy, Basima5123
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie mogę tę restaurację polecić z czystym sumieniem. Jedzenie bardzo dobre, a byliśmy tam kilka razy. Winko OK. Minusem jest bardzo mało miejsca w lokalu chociaż doceniam chęć wplecenia włoskiego stylu. No i obsługa moim zdaniem taka średnia, niemrawa, może taka południowo wloska.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Borekt
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Fajna atmosfera(woska),duy wybr pizz,dobra ryba(dodatki),NAJLEPSZE LODY -EVER
Niestety ciasno,dugo trzeba czekac na zamowienie(ciagle tlumy).Krotko czynne iKONIECZNA CIAGLA rezerwacja.Pogarsza sie,niestety(moich ulubionych lodow tez czesto brakuje)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Hanna H

Fabrizio Italian Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pruszków, Mazowieckie

Pruszków, Mazowieckie

Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Fabrizio Italian Bar? Podziel się wrażeniami!