“Smacznie, miła obsługa”
Restauracja WINESTONE — recenzja

Restauracja WINESTONE
Nr 100 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska
Opis: W Restauracji WINESTONE można zjeść wyśmienite dania kuchni międzynarodowej, serwowane na słynnych kamiennych deskach Les Planches. Specjalnie wyselekcjonowane wina z naszej karty na pewno umilą Państwu pobyt.
Zrecenzowano 8 września 2019

Miejsce polecam na spotkanie ze znajomymi , rodziną. Szeroki wybór dań.Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane. Łasuchy mogą skosztować słodkości. Obsługa bardzo miła i przede wszystkim uśmiechnięta.

Dziękujemy, wiola458

Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Potwierdza się obiegowa opinia, że Mercure do Novotel Centrum to w temacie Winestone jak ekstraklasa do okręgówki. Bardzo smaczne jedzenie i drinki, zawsze miła przyjazna obsługa. Nie mylić z Winestone Novotel Centrum gdzie jest zupełnie odwrotnie pod każdym względem niestety. W obu restauracjach próbowaliśmy różnych potraw, często tych samych i nie ma porównania. Polecamy team z Winestone Mercure

Dziękujemy, zlybanan
Zrecenzowano 21 marca 2019

Bardzo przyjemne miejsce, klasa sama w sobie, jedzenie przepyszne , no i oczywiście obsługa na najwyższym poziomie!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Ernerst M
Zrecenzowano 3 grudnia 2018

Szeroki wybór win, profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie! Polecam Planches Mix :)
Pozdrowienia dla całej załogi

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 19piciu91
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja już od wejścia zachęca do pozostania w niej na dłużej. Świetny, nowoczesny design, bardzo fajne oświetlenie. Bardzo fajna i ciepła atmosfera. Co do dań - tutaj wystarczy jedno słowo: REWELACJA. Począwszy od przystawki, na deserze kończąc. Stek idealnie przyrządzony. Sos winegret mistrzostwo. Brownie zatopione w przepysznej czekoladzie... poezja! Jeśli będziemy w Poznaniu ponownie, na pewno wrócimy!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Izabela_Gol

Restauracja WINESTONE — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja WINESTONE? Podziel się wrażeniami!