“so so”
Restauracja Oskoma — recenzja

Restauracja Oskoma
Nr 62 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

ja na twarz nie padłem a oczekiwałbym tego po cenach. porcje baardzo małe. nie mam jakoś ochoty na powrót

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restauracji w Poznaniu! Przepyszny stek oraz wyśmienity tatar. Gorąco wszystkim polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, jedras135
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie wizytówka Poznania, świetne przemyślane dania, żadnych wpadek wszystko dograne tak jak ma być. Zawsze na poczekadełko otrzymujemy pyszny chleb wraz z masłem. Świetna obsługa. Nasza ulubiona restauracja w mieście.

Dziękujemy, sadysta
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna kuchnia i niecodzienne pomysły na dania. Świetne połączenie smaków . Bardzo miła i mega profesjonalna obsługa.
Polecamy gorąco!

Dziękujemy, marcinbH5629CV
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miły lokal, obsługa bardzo pomocna, spory wybór win . Żebro ciekawie przyrządzone, świetny smak i pasujące dodatki. Restauracja raczej na spokojną kolacja niż na szybki posiłek który można zjeść 100 m dalej i sporo taniej. Jednak klimat i spokój się broni :-)

Dziękujemy, Ssiwek

Restauracja Oskoma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Oskoma? Podziel się wrażeniami!