Poznań

“Pyszne desery i ciasta!”
Porażka — recenzja

Porażka
Nr 204 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 9 września 2019

Weszliśmy przypadkiem na lody( których w menu nie ma) ale zdecydowalismy się za namowa obslugi na deser z tapioką i ciasto czekoladowe i byl to strzal w 10!

Dziękujemy, Patrycja F

Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny pomysł na wege lub wegańskie śniadanie. Uroczy, klimatyczny lokal. Schowany za rogiem. Blisko większości atrakcji turystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, enwiwi
Zrecenzowano 4 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne na lunch.

Koreańskie Chap Chae - makaron ze słodkich ziemniaków z warzywami, grzybami shiitake RULEZ!!!

Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Cikitka
Zrecenzowano 29 marca 2018

Byliśmy z dwójką małych dzieci i bardzo miło nas ugoszczono. Nie było problemu z małym dwuletnim perszingiem ;) Dzieciak dostał kredki, kolorowanki i generalnie czuła się jak u siebie.

Jedzenie - bardzo smaczne. Dostałem jakiś gruziński przysmak - fajny, wyrazisty smak, dobry sos, chrupiące pieczywko i bardzo dobry wkład.
Reasumując - porażki nie było, było smacznie i bardzo miło.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, buu82
Zrecenzowano 3 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Już kilka razy byłam w Porażce z koleżankami i zawsze nam bardzo smakowało. Same vegańskie i wegetariańskie pyszności. Porcje są bardzo duże. Ciężko samemu zmieścić duża porcję zupy. Każdego dnia jest inne menu. Lokal jest mały, więc często trzeba czekać na stolik z powodu dużej liczby gości. Bardzo polecam

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Linda S

Porażka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Porażka? Podziel się wrażeniami!