Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy z moja narzeczona caly hotel dla gosci weselnych. Wszyscy byli zadowoleni ze swojego noclegu. Bardzo uprzejma obsluga, czyste pokoje i bardzo wygodne lozka. Recepcja czynna cala dobe. W hotelu jest restauracja i bar.

Dziękujemy, Escape08641787838
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały hotel. Rewelacyjna lokalizacja. W promieniu kilkudziesięciu metrów kilka niezłych restauracji a naprzeciwko na ścianie najsłynniejszy mural w kraju.
Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Duże pokoje, czysto. Wifi działa.
Jedyny minus to śniadanie. 30 pln za taki sobie wybór. Może powodem był remont restauracji , nie wiem.

Dziękujemy, emespriv
Zrecenzowano: 6 grudnia 2018

Przebywałem dzisiaj w hotelu śródka w Poznaniu, muszę przyznać że hotel całkiem całkiem choć trochę zimno w pokojach. Natomiast chciałem poruszyć kwestie śniadań, zastanawia mnie zbieżność cen, ponieważ hotel oferuję śniadania w cenie 30 zł a restauracja, która obsługuje gości hotelowych za to samo śniadanie pobiera opłatę
25 zł, wydaje mi się ze jest to bardziej opłacalne zwłaszcza, że śniadania są na bardzo wysokim poziomie przy tym przemiła obsługa.Dziewczyny uśmiechnięte i bardzo komunikatywne a jajecznica wyśmienita!

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Antonimiszcz
Zrecenzowano: 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Sympatyczny hotel, fajnie wyposażony. Bardzo miła i uczynna obsluga.
Śniadania ok, choć brakowało mleka sojowego. Duży plus za kawę z ekspresu.
Jedyny minus za lekko brudna wykładzinę w pokoju i poranne hałasy z ulicy na które hotel co prawda nie ma wpływu...

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ma_gorzatas578
Zrecenzowano: 24 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulny hotel. Pokoje czyste i dobrze wyposażone. Korzystna lokalizacja - prosty transfer komunikacją miejską do reszty miasta. Śniadania smaczne. Miła i kompetentna obsługa, gorąco polecam! :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Agata W