Poznań

“Ogólnie bardzo smacznie”
Tutti Santi — recenzja

Tutti Santi
Nr 19 wśród 1 087 Restauracje (Poznań)

Pizza bardzo smaczna, jednak niestety brzegi były za bardzo przypieczone, czuć było w smaku posmak spalenizny. Poza tym w porządku, ciasto bardzo cienkie, smaczne dodatki. Dobra lemoniada, fajny klimat.

Dziękujemy, arnikaiza

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na duży plus ciasto, jak dla mnie było bardzo dobre, jednak pizza jak na pizze, zdecydowanie za słona...

Dziękujemy, 37martynaw
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny makaron! Sos bardzo dobrze doprawiony. Pizza mistrzowska, polecam! W dodatku czas oczekiwania ekspresowy. Chętnie znów zawitam ;)

Dziękujemy, saramio90
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zawsze chętnie tu wracamy na pizzę.
ostatnio mieli jakieś problemy z wentylacją i wyszedłem „pachnąć” jakbym wracał z ogniska ale mam nadzieje, że temat zażegnany.

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Po przeczytaniu opinii zdecydowalismy sie pójść na pizze do tego własnie lokalu. Być może dlatego , że pora była póżna imiejsce oddalone od głównyh szlaków zwiedzania nie było w srodku wiele osób.Ale w miedzyczasie przyszły jeszcze ze cztery pary wiec lokal jest pewnie znany.Obsługa sprawna , bogate menu I czas oczekiwania bardzo krótki. Sama pizza rewelacyjna.Na chrupiacym cienkim ciescie.Zdecydowanie odwiedzimy lokal jeszcze nie raz , aby spróbować innych smaków

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, daaras69

Tutti Santi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tutti Santi? Podziel się wrażeniami!