“czołówka ”
Tutti Santi — recenzja

Tutti Santi
Nr 19 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zawsze chętnie tu wracamy na pizzę.
ostatnio mieli jakieś problemy z wentylacją i wyszedłem „pachnąć” jakbym wracał z ogniska ale mam nadzieje, że temat zażegnany.

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Po przeczytaniu opinii zdecydowalismy sie pójść na pizze do tego własnie lokalu. Być może dlatego , że pora była póżna imiejsce oddalone od głównyh szlaków zwiedzania nie było w srodku wiele osób.Ale w miedzyczasie przyszły jeszcze ze cztery pary wiec lokal jest pewnie znany.Obsługa sprawna , bogate menu I czas oczekiwania bardzo krótki. Sama pizza rewelacyjna.Na chrupiacym cienkim ciescie.Zdecydowanie odwiedzimy lokal jeszcze nie raz , aby spróbować innych smaków

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, daaras69
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Wybrałam się ostatnio z przyjaciółka do tej restauracji i bylysmy zachwycone! Pyszna pizza, szybka obsługa i super klimatyczny wystrój. Kelner Adrian, który nas obsługiwał bardzo kulturalny i sympatyczny. Polecam wszystkim tę restaurację i koniecznie w miarę możliwości warto poprosić o obsługę przez kelnera Adriana !

Dziękujemy, Angelika1_95
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Pyszne jedzenie. Wizyta w tygodniu super. Wizyta w weekend to bardzo długie oczekiwanie i słabe zainteresowanie ze strony obsługi.

Dziękujemy, RenataK162
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Faktycznie świetna pizza! Polecamy gorąco! Ravioli rowniesz świetne. Miejsce godne polecenia! Wino, pizza, włoskie pyszności

Dziękujemy, igormF8526ZF

Tutti Santi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tutti Santi? Podziel się wrażeniami!