Poznań

“Niedzielny obiad w Hum Hum”
Hum Hum — recenzja

Hum Hum
Nr 192 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w super lokalizacji z ciekawym menu. Jednak wszystko psuje zbyt mała ilość obsługi, bardzo długi czas oczekiwania na przyjęcie zamówienia, a potem na dania ( nawet te najprostsze), całość dopełnia bardzo słabej jakości wino.
Niestety, nie polecam!

Dziękujemy, 43magdap

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Po 3 latach wróciłam do tej restauracji i jestem rozczarowana. Czas oczekiwania na jedzenie przy pustej sali ponad 30 minut. Niegramotna obsługa. Kelnerka nawet nie raczyła posprzątać brudnych stolików wokół nas. Wolała flirtować w kuchni z kucharzem a z kuchni pobrzmiewała nie libańska a ukraińska muzyka!

Dziękujemy, Eufemietta
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Przyszliśmy w niedzielę ok 11.15 i knajpa jeszcze nie była gotowa, Pani nam powiedziała że potrzebują jeszcze ok 20 minut. A knajpaiala być otwarta od 11.00.
Ceny na stronie fb, mamy na myśli półmisek przystawek, talerz lubansku dla jednej osoby, nie korespondują z aktualnymi cenami menu na fb ( nie wiemy czy dotyczy ro wszystkich dań).
Generalnie bardzo smaczne danie,
chociaż mix humusu, jedliśmy lepszy w Polsce. Mówimy tuaj o głębi smaku, mieliśmy 4 humusy i każdy był podobny w smaku.

Dziękujemy, Kasia L
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mając porównanie z wieloma miejscami, choć niekoniecznie z kuchnią libańską to muszę stwierdzić, że było po prostu poprawnie, bez fajerwerków i fanfar. Z kolei uważam, ze dwa główne dania z jednym piwem i jednym kieliszkiem wina w miejscu które przypomina raczej bistro i nie zachwyca niczym nadzwyczajnym za 100 zł to zdecydowana przesada.

Dziękujemy, 21agnieszkak
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Zamówiliśmy Talerz Libański dla dwóch osób. Czekaliśmy ok. 40min, co już lekko nas poirytowało. Zwłaszcza, że lokal(i ogródek, na którym usiedliśmy)umieszczony jest w mocno średniej scenerii, gdzie akurat trwały remonty, stukanie, wiercenie, przesadzanie kwiatków itd.itp. ;) Lubimy takie smaki, więc jesteśmy stałymi bywalcami konkurencji. Liczyliśmy więc, że wjedzie sporo jedzenia. Nooo...nie... w porównaniu z konkurencją mało w stosunku do ceny. Domówiliśmy chleb libański i sosy. Czekaliśmy... czekaliśmy... aż poprosiliśmy o rachunek i wtedy pani podała chleb, za który już podziękowaliśmy. Smak ok, ale nie powalający. A czas, ilość i cena na minus, więc byliśmy tam dziś dwa razy- pierwszy i ostatni.

Dziękujemy, Hanna S

Hum Hum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Hum Hum? Podziel się wrażeniami!