“Sprawdzone miejsce ”

Restauracja Parma & Rukola
Nr 119 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opis: Parma & Rukola To połączenie niespotykanej dziś autentyczności, gościnności, designu oraz smaku serwowanych potraw. Wpadając do nas nawet na chwilę, ma się poczucie bycia we właściwym miejscu. Szczególną cechą naszego małego lokalu jest atmosfera – rodzinna, nie nadęta , sprzyjająca spotkaniom. Budujemy ją nie tylko precyzyjnie dopracowanymi daniami , ale przede wszystkim ludźmi z prawdziwą pasją gotowania i tworzenia czegoś nowego. Parma schowana między Międzynarodowymi Targami Poznańskimi a Parkiem Wilsona , urzeka od pierwszych chwil. Bywa u nas gwarno , a stoliki kuszą intymną atmosferą. W weekend zapraszamy już od 11.00 - 13:00 by móc uraczyć Was przepysznym śniadaniem. Do tego musicie spróbować naszej aromatycznej włoskiej kawy - zakochacie się w niej. Nie masz czasu? Zabierz kawę na wynos. A jak kawa, to koniecznie coś słodkiego do niej - w witrynie przy barze znajdziecie bogaty wybór ciast tradycyjnych. Pamiętajcie, że w tygodniu między 14 a 16 serwujemy dwudaniowy lunch w

Niewielka restauracja, przyjemne wnętrze, dania szybko podane, byliśmy zadowoleni z obsługi, wielkości porcji i smaku potraw. Wizyta w tym miejscu nie zrujnuje zawartości portfela;)

Dziękujemy, Zbm70

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Niestety braki w kulturze (przede wszystkim właścicieli ) odcisnęły piętno na tym miejscu w stopniu który uniemożliwia wizytę.

3  Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

W ostatnia niedziele odwiedzilismy dobrze oceniana restauracje. Jedzenie bylo dobre, ale cala przyjemnosc zrujnowala nam rodzina z dwojka malych dzieci. Piski wydawane przez dziewczynke wwiercaly sie w mozg. W tych warunkach trudno o przyjemnosc z jedzenia. Dlatego jestem zachwycona pomyslem restauracji w Poznaniu. Jesli zawitam do Poznania na pewno odwiedze "Parme i Rukole". Gratuluje pomyslu i odwagi. Oby wiecej restauracji 6+.

3  Dziękujemy, joanmQ276AJ
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Można i odpocząć i dobrze zjeść, super, brakuje takich miejsc :) przykra jest ta cała afera w związku z zakazem wstępu dla dzieci poniżej 6 roku życia - bardzo dobrze, że jest strefa wolna od wrzasków i pretensji :)

1  Dziękujemy, Kira1006
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Dziś Onet napisał o rozżaleniu właścicielki lokalu i planów (może zbyt pochopnych) o wprowadzeniu limitu wieku (niewykonalne) dla odwiedzających lokal dzieci. Ale przyznaję, że jest to problem kulturowy. Sam przeżyłem taki zmasowany atak hałaśliwych dzieciaczków podczas podróży pociągiem i ze zgrozą obserwowałem kompletny brak reakcji ze strony rodziców. Warto ten temat przedyskutować w mediach. Chciałem jeszcze powiedzieć wszystkim "obrońcom" niezależności i nietykalności maluszków, że to oni najbardziej syczą i chrząkają gdy jakiś maluch poważy się zakłócić mszę. Jeśli nie przygotowałeś swojego dziecka by zabrać go do opery to nie zabieraj go do (lepszej) restauracji... AK

1  Dziękujemy, anko33

Restauracja Parma & Rukola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Parma & Rukola? Podziel się wrażeniami!