“Lody ok. Obsługa masakra.”
Lody Chwaliszewo — recenzja

Lody Chwaliszewo
Nr 273 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: SMAKI TRADYCJI - SZTUKA TWORZENIA. Zapraszamy na wyjątkowe lody naturalne przygotowywane na miejscu, według własnych receptur, wyłącznie z najlepszych składników. Każdy dzień rozpoczynamy od czternastu wyjątkowych smaków, które zmieniają się w zależności od apetytu naszych gości ;) Aktualne smaki możesz sprawdzić codziennie dzwoniąc w godzinach otwarcia Lodziarni do samego źródła, czyli do nas! ;) tel. 796161893
Zrecenzowano 1 września 2019

Lody bardzo dobre. Obsługa to dwie nieuśmiechniete, smetne, z nosami w telefonach dziewoje. Na kubeczku na tipy napis "za miłą obsługę" hahaha :)) Wtf ?? Dziewczyny drogie... do kopalni pracować, żeby nikt Was nie musiał oglądać.

1  Dziękujemy, Monika M

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody, duży wybór smaków! Miejsce w środku i na zewnątrz, żeby posiedzieć. Brak toalety. Obsługa bardzo miła!

Dziękujemy, 604adriannan
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wiele miejsc pragnie pretendować do bycia Nr. 1 w kategorii lodów w Poznaniu. Chwaliszewo odkryłem przez przypadek i jestem pod wrażeniem. Lody pyszne, a ceny umiarkowane. Można spokojnie siąść i oglądając zdjęcia starego Poznania delektować się cudownymi lodami.

Dziękujemy, 285biuro
Zrecenzowano 20 września 2018

Opisy dotyczące tych lodów skłoniły nas do odwiedzin tego miejsca, ale rozczarowaliśmy się. Na plus lodziarni na Chwaliszewie trzeba uznać możliwość poczytania o historii Chwaliszewa i pooglądania książek związanych z historią Poznania. Co do samych lodów żona miała wrażenie, że były aromatyzowane olejkiem [smak sernikowy]. Miało być fantastycznie, a wyszło średnio.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Gorvus33
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Pyszne lody. Duży wybór smaków, które bardzo często się zmieniają, a każdy jest niepowtarzalny. Cena adekwatna do jakości i wielkości porcji. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Gosia F

Lody Chwaliszewo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Lody Chwaliszewo? Podziel się wrażeniami!