“MUST TRY!”
Bo.Poznan — recenzja

Bo.Poznan
Nr 44 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 8 września 2019

Absolutnie cudowne miejsce- od atmosfery, po jedzonko.
Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna, podanie i smak potraw świetny.

Dziękujemy, adkie

Zrecenzowano 1 września 2019

Firmowe angielskie, ale można też trafić na bardziej odjechane rzeczy, jak np kaszankę, której nie jadłem chyba 25 lat :)
W gratisie świetnie dobrana, najczęściej brytyjska muzyka. No i szef Bo. - Borys. Super facet :)

Dziękujemy, MichalPozn
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Propozycje sniadaniowe bardzo ciekawe, a przede wszystkim smaczne i pięknie podane. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, MagdaS1320
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal świetny. Miła obsługa, która nie prowadzi jakiejś formalnej gadki a można z nimi normalnie porozmawiać. Jedzenie przepyszne, lemoniada kwaśna jak sto dwa (bardzo dobrze). Jedyna wada To ilość ludzi jaka tu przychodzi, ale wiadomo, dobry lokal to i ludu dużo. Polecamy z całego serca!

Dziękujemy, 676przemys_aww
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak bajbardziej polecam, przemiła obsluga, ciekawy wystroj, i co najwazniejsze dobre i swieze jedzonko. Warto wpasc na szybki śniadanko. Ceny tez uwazam, ze są wzgledne. Polecam.

Dziękujemy, Mattttt_88

Bo.Poznan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Bo.Poznan? Podziel się wrażeniami!